Styling | Stredne dlhé vlasy

Zlatá stredná cesta: Účesy zo stredne dlhých vlasov

Stredne dlhé vlasy sú vhodné na tvorbu mnohých zaujímavých účesov. Môžu byť vrstvené, upravené do bohatého objemu, uhladené alebo s plážovými vlnami. Pozrite sa, ktorý z účesov hviezd je ten správny pre vaše stredne dlhé vlasy.

Len niektoré ženy sú schopné a chcú si udržiavať a pestovať skutočne dlhé vlasy, ktoré dorastajú až do polovice chrbta. Samozrejme, takto dlhé vlasy nie sú účesom pre každého. Oveľa menej starostlivosti si vyžadujú stredne dlhé vlasy, ktorý môžu siahať od brady až po kľúčne kosti. Táto dĺžka je lichotivá pre väčšinu žien, pretože jemne rámuje tvár. Okrem toho, že je to účes v správnej dĺžke je i trendy účesom.

Zamyslite sa, či je vaša voľba stredne dlhých vlasov cestou medzi viac hraničnými voľbami. Stredne dlhé vlasy ponúkajú viac stylingovej univerzálnosti než ostatné dĺžky účesov. Už spomínanou výhodou je, že stredne dlhé vlasy môžete jednoducho upraviť a vašej tvári dodajú osobitosť a nevyžadujú si tak časté strihanie ako krátke vlasy.

Najlepšia starostlivosť o stredne dlhé vlasy

Stredne dlhé vlasy môžu trpieť rozštiepenými končekmi, pretože sa „dotýkajú“ ramien. Správna starostlivosť o končeky vlasov je preto viac než žiadúca. Špeciálne navrhnuté vlasové prípravky pre starostlivosť o končeky vlasov sú tým správnym riešením, ako udržať stredne dlhé vlasy krásne a zdravé. Pravidelné strihanie tiež zabraňuje rozštiepeným končekom.

Stylingové tipy pre stredne dlhé vlasy

Vosk na vlasy dodáva účesu lesk, objem a spevnenie. Preto je ideálnym stylingovým prostriedkom pre stredne dlhé vlasy. Vosk môžete použiť na zvýraznenie individuálnych prameňov, vĺn, ofiny alebo končekov vlasov. Dodajte do vašich vlasov extra lesk pomocou trochu vosku na vlasy, ktorý do nich nanesiete ľahkým prebehnutím oboma rukami. Alternatívou je lak na vlasy pre extra lesk.

Pozrite si našu galériu hviezd, ktoré vám ukážu, ako očarujúco vyzerajú stredne dlhé vlasy a účesy.

Galéria: Stredne dlhé vlasy