Úprava dlhých vlasov: Nechajte ich rozpustené!

Drdol alebo cop vytvoria z dlhých vlasov organizovaný účes a sú praktické. Avšak je úžasné ukazovať krásu dlhých vlasov aspoň z času na čas. Okrem toho môžete vyzerať veľmi očarujúco so žiarivými, voľne padajúcimi vlasmi ponad vaše ramená. Dlhé vlasy môžete upravovať na nespočetne mnoho jednoduchých spôsobov. Necháme na hviezdy, aby vám predstavili krásne účesy z dlhých vlasov.  V našom videu vám ukážeme, ako upraviť dlhé vlasy bez väčšej námahy.

Dlhé hodvábne vlasy vyzerajú krásne a sú príjemné na dotyk. Už od pradávna boli dlhé rozpustené vlasy znakom ženskosti a zmyselného zážitku pre mužov, ktorí vlasy radi hladia. Na druhej strane, ženy veci rady komplikujú a zopínajú si vlasy do copov, drdolov a zapletajú si ich do vrkočov kvôli svojmu pohodliu (aspoň to tvrdia). Možno aj vy zvažujete jeden z týchto očarujúcich účesov z dlhých voľne rozpustených vlasov. Tento veľmi populárny účes zjemňuje črty tváre a dodáva ženský vzhľad.

Nezabudnite nechať dlhé vlasy voľne splývať okolo vašej tváre a cez ramená. Pozrite sa na naše stylingové tipy a triky. Potom je čas vyjsť do ulíc a nechať obdivovať váš nový účes.

Stylingové tipy pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy si vyžadujú veľa starostlivosti k tomu, aby vyzerali dobre. Je dôležité používať správny šampón a ďalšie produkty pre starostlivosť o vlasy predtým, než si začnete vlasy upravovať. Sady prípravkov na vlasy sú navrhované tak, aby zodpovedali všetkých požiadavkám. Nezabudnite použiť kondicionér po každom umytí vlasov.

Ak túžite po dlhých vlasoch nemali by ste zabúdať pravidelne strihať končeky vlasov. Môže to znieť trochu paradoxne, ale aj vďaka tomu udržíte svoje vlasy zdravé. Pravidelným strihaním vlasov budete mať rozštiepené končeky pod kontrolou.

Končeky dlhých vlasov majú tendenciu sa rýchlo vysušovať, a preto potrebujú intenzívne regeneračné vlasové prípravky aspoň raz do týždňa. Vyživujúce prípravky na končeky vlasov obalia citlivé končeky ochrannou vrstvou a dodajú im pružnosť.

Pramene dlhých vlasov majú tendenciu padať do tváre. To môže niekedy skomplikovať styling, najmä v prípade, že sa snažíte o dokonalý účes. Jednoduché riešenie je vypnúť si vlasy pomocou sponiek, či vláseniek.

Lak na vlasy vždy nanášajte minimálne zo vzdialenosti približne
20 cm, aby vaše vlasy pôsobili nadýchane a mohli sa voľne pohybovať.

Nezabudnite na lak na vlasy pre extra lesk ako čerešničku na torte. Lesk je tá najatraktívnejšia črta  vlasov.

Kaderník hviezd Armin Morbach ukazuje krok po kroku, ako si upraviť vaše dlhé vlasy. Na jeho účesoch na každý deň nie je nič komplikované.

Vítajte v našej galérii! Naša prehliadka hviezd vám ponúka účesy hviezd ako uhladené dlhé vlasy, vlnité vlasy alebo podmanivé kučery. Variácie účesov pre dlhé vlasy sú nevyčerpateľné.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...