Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

Spoločnou črtou účesov na rok 2014 je, zdá sa, otvorenosť a ochota meniť look. Nejde však o premeny za každú cenu, ale skôr o presadzovanie vlastnej voľby a individuálneho štýlu. Je malý zázrak, že klasické účesy budú udávať tón bok po boku s účesmi, ktoré môžu budiť úsmev a rozpaky. Rok 2014 je časom rôznorodých trendov a prekvapivých spojení.

Nepotrebujeme vešteckú guľu - prehliadky známych návrhárov v minulých mesiacoch jasne naznačili, aké účesy budú v roku 2014 dominovať. Na módnych mólach bolo okrem iného možné vypozorovať aj niekoľko pokračujúcich trendov.

Nebudete sama, ak sa rozhodnete ešte chvíľu si ponechať účes či jeho stylingové variácie, ktoré udávali tón v minulom roku. Mnoho stylingových prvkov z roku 2013 zostane „in“ aj v roku 2014. No objavovať sa budú aj nové účesy – od tých v retro štýle až po úplné novinky. Niektoré účesy si možno budú vyžadovať viac odvahy a odhodlania odlíšiť sa a neísť s davom. Akokoľvek sa rozhodnete, majte na pamäti, že to, či je účes atraktívny alebo nie, závisí vždy na tom, kto sa pozerá. Isté je, že medzi tohtoročnými trendmi si niečo nájdu hravé módne guru i ženy, ktoré preferujú klasickejší štýl. Otvorte galériu a hra sa môže začať! 

Účesy 2014 – Nespútaná zmes štýlov

Účesy 2014
Už od jesene 2013 nám návrhári prezentovali svoju víziu toho, čo bude trendy v roku 2014.

Ukážeme vám, aké predpovede na rok 2014 sa objavili na prehliadkových mólach. S určitosťou sa dá povedať, že nikto z návrhárov presne nezadefinoval konkrétnu farbu vlasov či špecifický styling, ktoré by mimoriadne ladili s jeho outfitmi. Platinová blond je medzi nimi rovnako obľúbená ako hnedé odtiene. Modelky predvádzali prirodzene vyzerajúce účesy tak často, ako experimentovali s „mokrým lookom“, rovným strihom či ofinou. Začiatkom roka 2014 je jasné, že všetky spomenuté prvky majú niečo do seba a každý z nich dokáže zapôsobiť.  

Zistite, či sú trendy účesy 2014 podľa vášho vkusu.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...