Trendy účesy Schwarzkopf pre rok 2019 – sú určené moderným milovníčkam dobrodružstva: Trendy cop

Milovnicím dobrodružství - Trendy cop
Armin Morbach

Všetky chceme nosiť účes, ktorý nikto iný nemá. Účes, ktorý by odhalil našu osobnosť a zdôraznil našu jedinečnosť. Schwarzkopf TrendLooky 2019 boli navrhnuté pre silné, sebaisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvoril celkovo päť účesov. Predstavujeme Vám jeden z nich: Trendy cop, trendy zapletený účes pre štýlové, moderné hrdinky.

Copy sú rovnako kreatívne a univerzálne, ako ste vy
Copy sú rovnako kreatívne a univerzálne, ako ste vy

Jedným z veľkých trendov vlasového stylingu roku 2018 sú copánky. Či už ide o boxerské copíky, zapletené koruny či klasický francúzsky cop, kreatívne, vychytané copy môžeme vidieť na hlavách väčšiny trendsetteriek. Stylista Schwarzkopfu, Armin Morbach, vzal tento trend do vlastných rúk a v rámci svojej práce TrendLooky 2019 vytvoril zapletené účesy. Trendy cop spojuje tradíciu (zapletania koniec koncov poznáme už celé tisícročia) s veľmi moderným pojatím. „Chcel som vytvoriť copy inšpirované rôznymi kultúrami, nie iba klasický bavorský cop. Naše nové zapletené účesy mi veľa pripomínajú Vikingov,“ povedal Armin Morbach. Tieto účesy sú určené pre štýlové milovníčky dobrodružstiev, akou je napríklad modelka Kiana Alexis!

You need to accept cookies to play this video

V čom je Trendy cop tak jedinečný?

 • Čistý a presný účes, z ktorého netrčajú vlasy? Ten tu nenájdete. Trendy cop Schwarzkopf TrendLook môže vyzerať trošku strapato, ako keby už zažil nejaké dobrodružstvo
 • Aby ste si tento účes mohli zapliesť, je potrebné, aby ste mali vlasy aspoň o trochu dlhšie, než po ramená. Dlhé, zatočené copy sú hlavným prvkom nášho Kráľovského copu.
 • Tento účes má dve časti: Vzadu na hlave má zapletený culík, na vŕšku hlavy potom akúsi „zapletenú korunu“.

You need to accept cookies to play this video

Ako si Trendy cop učesať pre normálne nosenie?

 1. Najprv si dobre rozčešte vlasy a potom spojte hornú časť vlasov do polovičného culíku. Ten potom zatiaľ pripevnite na stranu, aby vám neprekážal.
 2. Rozpustené vlasy si ľahko nagélujte a stiahnite ich do culíku v polovici hlavy
 3. Culík zapleťte a zagumičkujte.
 4. Rozpustite vlasy z polovičného culíku, ktorý ste vytvorili v kroku 1, a rozdeľte ich pomocou hrebeňa na dve časti. Obe polovice zapleťte do copu a každý cop zagumičkujte.
 5. Oba copy prekrížte na vršku hlavy a zamotajte ich okolo seba do špirály – nebuďte ale príliš precízna! Potom ich upevnite na mieste pomocou sponiek.
 6. Nakoniec účes zalakujte, aby vydržal úplne všetko.
Kiana Alexis Tutorial Best Braids Step 6
Štýlový profil: TrendLook zo strany.

Tip: Najlepšie sa zapletajú vlasy, ktoré nie sú čerstvo umyté. Majú lepšiu štruktúru a copy v nich lepšie držia. Ideálne si vlasy umyte večer a zapletajte ich až nasledujúce ráno.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...