Hviezdny účes mesiaca: Karolina Kurková

Bolo to skvelé divadlo! Na filmovom festivale v Cannes reprezentovala Karolína Kurková svojím štýlom noblesnosť. S jej účesom plným vĺn vzdala poctu jednej z najväčších hviezd Hollywoodu všetkých čias, prekrásnej Marilyn, s ktorou by sme tento rok oslávili 85.narodeniny.

Slávnostný otvárací ceremoniál na filmovom festivale v Cannes bol perfektnou príležitosťou pre Karolinu Kurkovú na prezentáciu jej podmanivých vĺn. Super modelka predviedla svoj účes na premiére filmu Woodyho Allena „Polnoc v Paríži“ zrejme z úcty k zlatej ére Hollywoodu. Nepripomína vám jej účes niekoho konkrétneho? Presne tak, filmová hviezda Marilyn Monroe ohromovala svojich obdivovateľov takýmto účesom i podobným štýlom. 1.júna by sa táto diva dožila 85.rokov.

Karolina Kurková interpretuje slávny účes svojím vlastným spôsobom. Jej vlasy dlhé po ramená sú zafarbené na jasne svetlú blond s módnymi pastelovými pramienkami. S cieľom vytvoriť takýto účes si vlasy obtočila okolo natáčok rôznych veľkostí. To dáva štruktúru jej kučerám. Nerovnomerne upravená cestička na stranu dodáva účesu nádych modernosti.

Všetko najlepšie Marilyn Monroe! 1.júla 2011 by sa táto hviezda dožila svojich 85-tych narodenín. Jej štýl je však stále s nami!

Potrebujete:

tužidlo na kučeravé vlasy, nátačky rôznych veľkostí, lak na vlasy, lesk a fén na vlasy s difúzerom na tvorbu kučier

Ako na krásne kučery:

 • Po umytí a opláchnutí šampónom si vlasy vysušte uterákom a naneste na ne tužidlo pre kučeravé vlasy. Potom vlasy do sucha vyfénujte.
 • Pramienok po pramienku naneste na vlasy lak na vlasy a zatočte ich do natáčok.
 • Držte fén v 90 stupňovom uhle od natáčok a takto upravené vlasy sušte niekoľko sekúnd. Potom nechajte vlasy úplne vychladnúť.
 • Vyberte natáčky a vytvorte vo vlasoch nerovnomernú cestičku. Následne opatrne upravte kučery do požadovaného tvaru a miesta. Na jednej strane hlavy dajte vlasy za ucho.
 • Aplikujte lesk na vlasy a retro účes je hotový!
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...