Hviezdny účes mesiaca: Karolina Kurková

Bolo to skvelé divadlo! Na filmovom festivale v Cannes reprezentovala Karolína Kurková svojím štýlom noblesnosť. S jej účesom plným vĺn vzdala poctu jednej z najväčších hviezd Hollywoodu všetkých čias, prekrásnej Marilyn, s ktorou by sme tento rok oslávili 85.narodeniny.

Všetko najlepšie Marilyn Monroe! 1.júla 2011 by sa táto hviezda dožila svojich 85-tych narodenín. Jej štýl je však stále s nami!

Slávnostný otvárací ceremoniál na filmovom festivale v Cannes bol perfektnou príležitosťou pre Karolinu Kurkovú na prezentáciu jej podmanivých vĺn. Super modelka predviedla svoj účes na premiére filmu Woodyho Allena „Polnoc v Paríži“ zrejme z úcty k zlatej ére Hollywoodu. Nepripomína vám jej účes niekoho konkrétneho? Presne tak, filmová hviezda Marilyn Monroe ohromovala svojich obdivovateľov takýmto účesom i podobným štýlom. 1.júna by sa táto diva dožila 85.rokov.

Karolina Kurková interpretuje slávny účes svojím vlastným spôsobom. Jej vlasy dlhé po ramená sú zafarbené na jasne svetlú blond s módnymi pastelovými pramienkami. S cieľom vytvoriť takýto účes si vlasy obtočila okolo natáčok rôznych veľkostí. To dáva štruktúru jej kučerám. Nerovnomerne upravená cestička na stranu dodáva účesu nádych modernosti.

Potrebujete:

tužidlo na kučeravé vlasy, nátačky rôznych veľkostí, lak na vlasy, lesk a fén na vlasy s difúzerom na tvorbu kučier

Ako na krásne kučery:

 • Po umytí a opláchnutí šampónom si vlasy vysušte uterákom a naneste na ne tužidlo pre kučeravé vlasy. Potom vlasy do sucha vyfénujte.
 • Pramienok po pramienku naneste na vlasy lak na vlasy a zatočte ich do natáčok.
 • Držte fén v 90 stupňovom uhle od natáčok a takto upravené vlasy sušte niekoľko sekúnd. Potom nechajte vlasy úplne vychladnúť.
 • Vyberte natáčky a vytvorte vo vlasoch nerovnomernú cestičku. Následne opatrne upravte kučery do požadovaného tvaru a miesta. Na jednej strane hlavy dajte vlasy za ucho.
 • Aplikujte lesk na vlasy a retro účes je hotový!
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...