Skip to Content

Izabel Goulart a jej kučery sú účesom mesiaca

Izabel Goulart, jedna z modeliek značky Victoria Secret, prezentuje najoslnivejšie kučery pre perfektné slávnostné chvíle. Jej účesy istotne vzbudia pozornosť na každej párty, rodinnej oslave, plese alebo gala večere a pritom je veľmi jednoduché vytvoriť si takýto krásny účes. My vám ukážeme krok po kroku, ako to zvládnete doma aj samy.

Izabela Goulart bola práve na nákupoch v jej rodnom meste Sao Paulo, keď si jej účes všimol istý vlasový stylista. To odštartovalo Izabelinu úspešnú kariéru modelky. Dnes je 27-ročná Izabela uznávanou modelkou vo svetovom mierke modeliek. Je takisto jednou z mála modeliek, ktoré predvádzajú pre značku Victoria´s Secret.

Jej prekrásne kučery sú podľa nás účesom mesiaca. Vlasy ako má Izabel určite vyvolajú rozruch kdekoľvek sa s nimi ukáže, a jej účes je tiež vhodný pre výnimočné príležitosti, rodinné oslavy, párty a významné udalosti v centre diania. Bohaté kučeravé vlasy jej ledabolo padajú na ramená a oslnivý lesk dodáva tomuto účesu noblesný nádych.

Poradíme vám, ako si vyčarovať rovnako oslnivé kučery ako má Izabela Goulart. Pre tento účes musíte mať vlasy dlhé minimálne po ramená a takisto mierne zostrihané do postupného strihu. Tento účes si vyžaduje zdravý lesk vlasov. Odporúčame preto, aby ste sa o ne pravidelne starali a používali kondicionéry alebo vlasové kúry, ktoré dajú vašim vlasom zdravý vzhľad a lesk.

Ako na kučery v pohodlí doma – čítajte ďalej.

Na to, aby ste si vytvorili kučery ako má Izabela Goulart, potrebujete pomôcky:

Penové tužidlo na zväčšenie objemu, prípravky na ochranu pred horúcim vzduchom, veľkú kulmu na vlasy, sprej na zväčšenie objemu, a nakoniec lak na vlasy.

Návod, ako si vytvoriť bohaté kučery:

 • Po tom, čo ste si do uterákom presušených vlasov votreli penové tužidlo na zväčšenie objemu, nastriekajte si do vlasov aj sprej na ochranu pred teplom. Vlasy si následne vyfénujte, až kým nebudú skoro suché. Rozdeľte vlasy a dofénujte ich s pomocou veľkej okrúhlej kefy.
 • Začínajte pri končekoch vlasoch pri ich natáčaní na kulmu. Vlasy nechajte nahrievať len krátko a následne ich opatrne uvoľnite z kulmy. Uistite sa, že vlasy si natáčate smerom od tváre. Tým dosiahnete, že budú mať vaše kučery maximálny objem.
 • Nechajte vlasy celkom vychladnúť. Potom vezmite každú kučeru a naneste na ňu lak na vlasy pre objem a nechajte ju voľne padnúť na plecia.
 • Sprej pre extra lesk dodá napokon vášmu účesu slávnostný look.

Tip pre extra kučery, ktoré vydržia po celú noc

Cestou na oslavu si do kabelky vložte malý lak na vlasy s objemovým efektom. Bude vždy po ruke, aby ste si slávnostný účes rýchlo upravili.

Izabel Goulart pre Schwarzkopf

Od júna 2011 môžete vidieť Izabel Goulart v reklamách na produkty Schwarzkopf Gliss Kur. Od novembra je hviezdou televíznej kampane Schwarzkopf starostlivosti o vlasy a špeciálne pre Denný olejový elixír Gliss Kur.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...