Skip to Content

Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

Skvelé správy pre všetky dievčatá, ktorým sa ráno nechce vstávať: Poležať v posteli si teraz môžete o niečo dlhšie. Vďaka piatim extra rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Cool styling za menej ako päť minút! Ukážeme vám triky pre polodlhé vlasy. 

Keď sa cítite skvele, čas naozaj letí! Víkend sa skončil a budík vám bezohľadne dáva najavo, že je čas na každodenný ranný rituál. Pritom si určite v duchu myslíte: „Ešte mať tak päť minút navyše!“

My sme sa rozhodli Darovať Vám týchto 5 minút. Pri úprave vlasov totiž môžete získať čas a aj napriek tomu vyzerať skvele. Rýchlo, jednoducho a štýlovo – také sú pravidlá hry, pokiaľ ide o naše 5-minútové účesy. Prinášame vám obľúbené looky, ktoré sa výborne hodia pre polodlhé vlasy. Ich ďalšia výhoda je, že vyzerajú zložitejšie, než v skutočnosti sú. 

Máte päť minút? Odhaľte top účesy v našej galérii, čas beží...

Extra tipy pre ešte rýchlejší styling

- Žijete rýchlo a nemáte času nazvyš? Aby ste si ranný rituál výrazne skrátili, môžete niektoré kroky (napr. umytie vlasov) urobiť už večer predtým. Skvelé je, že vlasy už nebudú také jemné ako čerstvo po umytí a budú sa ľahšie upravovať. Účes tak vydrží v perfektom tvare.   

- Ak nemáte čas vôbec, môžete vynechať umývanie a miesto toho použiť suchý šampón. Vaše vlasy budú za okamih znova svieže, nadýchané a budú sa skvele tvarovať.    

- Hýčkajte si vlasy už počas spánku! Pravidelne používajte kúru a nechajte ju pôsobiť cez noc. Nielenže zvýrazní efekt sér, olejov a ďalších produktov, váš účes vďaka nej získa aj nádherný lesk. 

- Recept pre zvodný pôvab: Pred spaním si vlasy zapleťte. Výsledok bude vždy iný, záleží koľko vrkočov vytvoríte. Väčšie množstvo tenkých, pevne zapletených vrkočov vyčarí krepovitý vzhľad vlasov, zatiaľ čo z niekoľkých voľných vrkočov vzniknú mäkké vlny. Ráno stačí vrkoče znova rozpliesť, potriasť hlavou a pomôcť si lakom na vlasy.   

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...
 • Dlhovlasí muži

  Muži

  Dlhovlasí muži
  ...

  Nie každý muž si môže dovoliť dlhé vlasy. Chce to správny štýl a postoj.

  ...