Ležérny vrkoč Kristen Stewart

Doma necháva trendsetterka Kristen Stewart svojim vlasom „voľný výbeh“, ale na červenom koberci svoje nespútané „ja“ vždy okorení čímsi rafinovaným. Nás zaujal jej pôvabný účes s výraznou asymetrickou vlnou a strapatým rybím vrkočom. Intenzívny tmavooranžový odtieň vlasov a tmavé korienky ešte viac zelektrizovali náboj tohto účesu.

Kristen Stewart je jednou z talentovaných mladých herečiek súčasného Hollywoodu. Za svoju rolu Belly Swan v ságe Súmrak získala mnoho pochvalných ohlasov a divákov očarila aj úlohami vo filmoch Útek do divočiny, Svet podľa Mallory, Snehulienka a lovec či Na ceste. Herecké nadanie Kristen objavil agent hľadajúci nové talenty, keď hrala v stredoškolskom predstavení. 

Štýl Kristen Stewart

Kristen už nie je vnímaná len ako známa herečka, dáva o sebe vedieť aj prechádzkami po červenom koberci, na ktorých kombinuje pôvab s drzou extravaganciou. Jej veľkolepé outfity a zaujímavé účesy dokazujú, že si pobyt na nich dokonale užíva. Z času na čas prekvapí aj neobvyklým výberom topánok. Rebelka Kristen Stewart nevidí žiaden problém v spojení elegantných večerných šiat s mokasínami. V súkromí však najradšej nosí tričko, džínsy a bundu. 

Účesy Kristen Stewart

Herečka Kristen Stewart neustále mení svoj vzhľad – ženský polovyčesaný účes, plážové vlny a postupný strih v štýle retro sú len niektoré z jej známych lookov

Kristen Stewart miluje experimentovanie s farbou a stylingom. Jej šýl je poväčšine ležérny a v uhladenom prostredí Hollywoodu často vyčnieva. Orieškovohnedý výčes (vľavo) udržiava vlasy vzadu, čím púta pozornosť k jej úchvatnej tvári. Pôsobí žensky a tak trochu nostalgicky. O niečo divokejší je jej vzhľad s tmavohnedými plážovými vlnami (v strede). Postupný strih s nádychom minulosti bol súčasťou jej úlohy Joan Jett vo filme „The Runaways“.  

Ležérny účes Kristen Stewart s rybím vrkočom

Účes Kristen Stewart
Kristen Stewart si svoje oranžové pramene s tmavými korienkami upravila do ležérneho, no elegantného copu nízko na hlave, ktorý si voľne zaplietla do strapatého rybieho vrkoča. Od cestičky na strane jej nad čelom nadýchane splýva prameň zakončený dlhou kučerou.

Herečka Kristen Stewart si vlasy nafarbila na oranžovo kvôli ďalšej role, tento krát vo filme „American Ultra“. Bezstarostne prezentuje aj tmavé vyrastajúce korienky.

Cestička vytvorená nízko na strane je rovnako chaotická ako samotný vrkoč. Aby vznikol zaujímavý kontrast, vlasy nad čelom sú upravené do „glamúr“ vlny zakončenej kučerou nad ramenom. Účes Kristen je ako vždy plný napätia a protikladov: spája elegantnú vlnu vpredu a strapatý rybí vrkoč v zadnej časti.

Pomôcky na úpravu účesu Kristen Stewart

Tužidlo pre objem vlasov, transparentná gumička, kulma a lak na vlasy

Návod na úpravu ležérneho účesu Kristen Stewart

1. Do spodnej časti vlasov naneste dávku tužidla asi vo veľkosti tenisovej loptičky, účesu tým zaručíte poddajnosť a pevnosť tvaru.

2. Vytvorte si cestičku nízko na strane, oddeľte hustý prameň  nad čelom a na chvíľu si ho nevšímajte.   

3. Zvyšné vlasy si nízko vzadu zopnite a rozdeľte ich na dva pramene rovnakej hrúbky. Do každej ruky uchopte jeden z nich.   

4. Vezmite vonkajšiu časť vlasov z ľavého prameňa a presuňte ju do vnútornej časti pravého prameňa.

5. Teraz zoberte vonkajšiu časť pravého prameňa a presuňte ju do vnútornej časti ľavého prameňa.

6. Týmto spôsobom vlasy zapletajte ďalej, postupne budú vytvárať rybí vrkoč.

7. Koniec vrkoča upevnite transparentnou gumičkou.

8. Aby ste dosiahli ležérny vzhľad, po stranách vrkoča uvoľnite niekoľko pramienkov.

9. Keď máte styling vrkoča za sebou, vezmite kulmu a upravte ňou prameň visiaci nad čelom.

10. Nakoniec zafixujte účes lakom na vlasy. 

Tip na líčenie: Vyvážte ležérnosť tohto účesu tým, že si precízne nanesiete make-up. Kristen Stewart ho skombinovala s dymovým líčením očí a telovým rúžom, aby mu dodala večerný lesk.  

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...
 • Dlhovlasí muži

  Muži

  Dlhovlasí muži
  ...

  Nie každý muž si môže dovoliť dlhé vlasy. Chce to správny štýl a postoj.

  ...