Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

Novým vlasovým trendom v oblasti mužských účesov medzi hviezdami je cestička nabok. Bočné vlasy sú zostrihnuté o niečo viac než vlasy na vrchu hlavy, ktoré sú začesané na stranu, čím vytvárajú jemnú pätku, alebo sú začesané tesne k pokožke hlavy pomocou gélu. V článku vám predstavíme ďalšie variácie stylingu pre nové účesy a ukážeme vám ako nosia svoje trendy účesy David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy.

David Beckham nie je len uznávaným futbalistom, ale aj módnou ikonou. Ženy ho zbožňujú. Muži, ktorí ho nepokladajú (tajne) za svoj idol, pozorne sledujú (tajne) každý jeho pohyb. Nie je to nič prekvapivé. David Beckham je tiež priekopníkom v oblasti vlasového stylingu. Nielen že nosí tie najtrendy účesy, on tieto trendy v účesoch aj udáva. Neustále meniace sa šmrncovné účesy s patričnou charizmou sa stali charakteristickým znakom tejto britskej hviezdy s tmavými blond vlasmi. V priebehu rokov si zopínal svoje polodlhé vlasy do trendy copu, zosvetlil si krátke vlasy na platinovú blond, zapletal si ich do afrických vrkôčikov, vyskúšal štýl kmeňa Irokézov, ktorý tento účes nosili na vojnového obdobia (vlastne nosil na hlave účes v štýle Mohawk), a zopínal si vlasy pomocou čelenky. Pravdepodobne neexistuje moderný účes, ktorý by David Beckham ešte nevyskúšal. Takže nie je žiadnym prekvapením, že je jedným z tých, ktorý nastolili nový trend mužských účesov – cestičku nabok.

David Beckham, otec štyroch detí, prvýkrát predstavil nový look na svadbe Kate Middleton a princa Williama. Ľudia tak môžu sledovať jeho nový účes ešte predtým, než sa zamerajú spodnú bielzeň, ktorú predvádza. Jeho bočné vlasy a vlasy v okolí krku sú zostrihnuté nakrátko. Trochu dlhšie vlasy na vrchu hlavy sú rozdelené cestičkou nabok. Predné vlasy má vytvarované do šikovnej pätky.

Či už je oblečenie formálne, alebo ležérne, mnohé účesy s cestičkou nabok sa hodia k obom variantom outfitov. Prezrite si naše tipy na nové účesy v galérii účesov. Veríme, že vám naše rady pomôžu k dokonalému trendy účesu.

Odkazy:

David Beckham na Twitteri >> twitter.com/DavidBeckhamWeb

Stránka Justina Biebera >> justinbiebermusic.com

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...
 • Dlhovlasí muži

  Muži

  Dlhovlasí muži
  ...

  Nie každý muž si môže dovoliť dlhé vlasy. Chce to správny štýl a postoj.

  ...