Trendy pánske účesy: Skvelý účes pre neho

Getty Images

Ženy si určite všimli, že vlasy mužov obvykle rastú o niečo rýchlejšie a v puberte sú o niečo pevnejšie a hustejšie. Mladí muži preto nikdy nevyjdu z domu bez toho, aby si svoje vlasy upravili do prefektného účesu. Predstavujeme vám naši desať najobľúbenejších strihov a účesov pre mužov.

Páčia sa vám vlasy uhladené gélom ako Guttenberg, dlhé a ležérne ako Johny Depp alebo ostrý strih krátkych vlasov ako má George Clooney? Každý účes je trendy, ak vyzerá dobre a hodí sa človeku, ktorý ho nosí. Váš kaderník vám môže pomôcť pri tvorbe ideálneho účesu, okrem samotného strihania vlasov. V prípade, že si hľadáte svoj vlasový štýl, radi vám poradíme. 

Jednoduchá starostlivosť o mužské vlasy!

Muži sú od prírody praktický. Radi používajú sprchové gély, ktoré voňajú chlapsky nie len na telo, ale i na vlasy. Je to výhodné riešenie, avšak podľa nás to nie je veľmi dobrá idea. Aj mužské vlasy totiž potrebujú starostlivosť, ktorú si ich typ vlasov vyžaduje. Sprchové gély často obsahujú prostriedky, ktoré vysušujú pokožku hlavy i samotné vlasy. Páni by mali preto siahnuť po šampónoch, ktoré zodpovedajú typu ich vlasov. Pre jemné vlasy je to šampón podporujúci objem, zatiaľ čo šampón pre namáhané vlasy je ideálnou voľbou pre vlasy vlnité. Ak si vlasy potrebujete umývať každý deň, siahnite po šampóne na normálne vlasy. Správny šampón zaručí mužským vlasom potrebný lesk, nezaťaží ich a je jemný k pokožke hlavy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Dlhovlasí muži

  Muži

  Dlhovlasí muži
  ...

  Nie každý muž si môže dovoliť dlhé vlasy. Chce to správny štýl a postoj.

  ...