Styling | Kučery

Izabel Goulart a jej kučery sú účesom mesiaca

Izabel Goulart, jedna z modeliek značky Victoria Secret, prezentuje najoslnivejšie kučery pre perfektné slávnostné chvíle. Jej účesy istotne vzbudia pozornosť na každej párty, rodinnej oslave, plese alebo gala večere a pritom je veľmi jednoduché vytvoriť si takýto krásny účes. My vám ukážeme krok po kroku, ako to zvládnete doma aj samy.

Izabela Goulart bola práve na nákupoch v jej rodnom meste Sao Paulo, keď si jej účes všimol istý vlasový stylista. To odštartovalo Izabelinu úspešnú kariéru modelky. Dnes je 27-ročná Izabela uznávanou modelkou vo svetovom mierke modeliek. Je takisto jednou z mála modeliek, ktoré predvádzajú pre značku Victoria´s Secret.

Jej prekrásne kučery sú podľa nás účesom mesiaca. Vlasy ako má Izabel určite vyvolajú rozruch kdekoľvek sa s nimi ukáže, a jej účes je tiež vhodný pre výnimočné príležitosti, rodinné oslavy, párty a významné udalosti v centre diania. Bohaté kučeravé vlasy jej ledabolo padajú na ramená a oslnivý lesk dodáva tomuto účesu noblesný nádych.

Poradíme vám, ako si vyčarovať rovnako oslnivé kučery ako má Izabela Goulart. Pre tento účes musíte mať vlasy dlhé minimálne po ramená a takisto mierne zostrihané do postupného strihu. Tento účes si vyžaduje zdravý lesk vlasov. Odporúčame preto, aby ste sa o ne pravidelne starali a používali kondicionéry alebo vlasové kúry, ktoré dajú vašim vlasom zdravý vzhľad a lesk.

Ako na kučery v pohodlí doma – čítajte ďalej.

Na to, aby ste si vytvorili kučery ako má Izabela Goulart, potrebujete pomôcky:

Penové tužidlo na zväčšenie objemu, prípravky na ochranu pred horúcim vzduchom, veľkú kulmu na vlasy, sprej na zväčšenie objemu, a nakoniec lak na vlasy.

Návod, ako si vytvoriť bohaté kučery:

  • Po tom, čo ste si do uterákom presušených vlasov votreli penové tužidlo na zväčšenie objemu, nastriekajte si do vlasov aj sprej na ochranu pred teplom. Vlasy si následne vyfénujte, až kým nebudú skoro suché. Rozdeľte vlasy a dofénujte ich s pomocou veľkej okrúhlej kefy.
  • Začínajte pri končekoch vlasoch pri ich natáčaní na kulmu. Vlasy nechajte nahrievať len krátko a následne ich opatrne uvoľnite z kulmy. Uistite sa, že vlasy si natáčate smerom od tváre. Tým dosiahnete, že budú mať vaše kučery maximálny objem.
  • Nechajte vlasy celkom vychladnúť. Potom vezmite každú kučeru a naneste na ňu lak na vlasy pre objem a nechajte ju voľne padnúť na plecia.
  • Sprej pre extra lesk dodá napokon vášmu účesu slávnostný look.

Tip pre extra kučery, ktoré vydržia po celú noc

Cestou na oslavu si do kabelky vložte malý lak na vlasy s objemovým efektom. Bude vždy po ruke, aby ste si slávnostný účes rýchlo upravili.

Izabel Goulart pre Schwarzkopf

Od júna 2011 môžete vidieť Izabel Goulart v reklamách na produkty Schwarzkopf Gliss Kur. Od novembra je hviezdou televíznej kampane Schwarzkopf starostlivosti o vlasy a špeciálne pre Denný olejový elixír Gliss Kur.