Farby na vlasy | Červená farba na vlasy

Blogerky si farbia vlasy načerveno

Blogerky na celom svete majú vlasy ohnivo červené. Sálajúca farba vlasov sa stala toto leto módnym trendom medzi blogerkami a hviezdami. Prezradíme vám, ktoré z červených odtieňov sú trendy práve teraz a ako si zafarbiť vlasy načerveno tým správnym spôsobom.

Drew Barrymore zafarbila svoje vlasy aj obočie načerveno, aby sa vyhla neprirodzenému kontrastu.

Červené vlasy sú zriedkavé. Len približne dve percentá celkovej populácie sa môže pochváliť ohnivou farbou vlasov ako ich prirodzenou farbou. V priebehu posledných týždňov vzali červenovlásky módnu scénu útokom. Už viac nie sú farebnou zriedkavosťou. Blogerky na celom svete a hviezdy ako Drew Barrymore sú priekopníčky tohto trendy požiaru na hlave.

Červené vlasy: blízko k prírode

K dispozícii je oslňujúca paleta červených odtieňov od medenej cez jahodovo-červenú po tmavú sýtočervenú. Neexistujú žiadne pravidlá pre výber farby. Všetko je v poriadku, ak farba vlasov vyzerá prirodzene. K svetlej pokožke sa červené vlasy prirodzene hodia. Ak máte pleť v olivovom tóne alebo tmavšiu pleť, mali by ste sa pred výberom odtieňa červenej farby poradiť s odborníkom. Vlasové farby ako slivková, baklažánová alebo višňová sa bežne v prírode nevyskytujú, a preto môžu pôsobiť dosť umelo.

Blogerky obľubujú červené vlasy

Blogerka Reagan sa rozhodla pre jemnú jahodovo-červenú farbu vlasov. Tento odtieň dopĺňa jej zlatistý tón pokožky obzvlášť dobre. Reagan pracuje ako vlasová stylistka v New Yorku. Jej blog 'Hairdresser on Fire' je pre ňu kreatívnou prezentáciou. Zdieľa fotky účesov a video návody s návštevníkmi stránky a tiež dáva tipy na produkty pre vlasovú starostlivosť a farbenie vlasov.

Módna blogerka Rebecca z Virginie si zafarbila svoje vlasy v expresívnom odtieni medenej červenej. Predtým mala hnedé vlasy. Vlasy si odfarbovala krok za krokom, aby dosiahla intenzívne medené odtiene. Teraz má vlasy presne podľa svojich predstáv. Na svojom outfite ukazuje, ako pristane červené oblečenie ryšavým dievčatám. Toľko ideí bez predsudkov!

Na svojom módnom blog nás Louise z Francúzska zvádza na nostalgickú cestu do časov dávno minulých. Nemožno však vôbec povedať, že by bol jej štýl zastaraný. Jej umelecky upravené červené vlasy zostávajú v súlade s jej láskavo usporiadanými fotografiami.

Blogerky si farbia vlasy načerveno

Blogerka Rebecca ukazuje, že červené outfity už nie sú tabu pre červenovlásky. Luise má svoj Pandora blog. Obdivujeme jej umelecky upravené červené vlasy.

Odkazy

Reagan's Blog >> Hairdresser on Fire

Rebecca's Blog >> The Clothes Horse

Louise's Blog >> Pandora