Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

Čierna, hnedá alebo blond – Emma Roberts a Demi Lovato sú krásne za každých okolností. Obe nedávno zmenili farbu svojich vlasov z tmavej na blond. Žiarivá blond pôsobí na každej z nich príťažlivo a mladistvo. Ktorá z nich tento look reprezentuje lepšie, Emma Roberts alebo Demi Lovato? Zdá sa vám, že jednej z týchto herečiek mimoriadne pristane a dopĺňa jej vyžarovanie tým správnym spôsobom? Hlasujte za svoju víťazku!

Čerstvé blondínky: Emma Roberts a Demi Lovato
Emma Roberts aj Demi Lovato vymenili tmavý look za úlohu svetlovlasej blondínky. Vyjadrite svoj názor na to, ktorej z nich zmena najviac prospela.

Blond odtiene sa stále tešia mimoriadnej obľube. Svetlé vlasy často vyvolávajú dojem ľahkosti, aj keď ide len o pár tenkých pramienkov. Svetlá farba zjemňuje a rozjasňuje črty tváre a zároveň jej dovoľuje naplno vyniknúť. Mali by ste však byť opatrné! Nie každej totiž blond look skutočne pristane, a v niektorých prípadoch môže pleť pôsobiť bledo a mdlo. 

Herečky a speváčky Emma Roberts (neter Julie Roberts) a Demi Lovato sa rozhodli pre radikálnu zmenu odtieňa – z tmavej farby presedlali na žiarivú svetlú blond. Demi Lovato sa ako prvá zmenila z temnej rockerky a pred tým, než sa objavila na charitatívnom podujatí, nechala si vlasy zosvetliť na blond. Už pred rokom prekvapila svojich fanúšikov svetlými vlasmi, veľmi rýchlo sa však opäť vrátila k prirodzenej tmavohnedej farbe. Ako dlho potrvá jej „blond obdobie“ tentoraz?

Emma Roberts tiež nie je v blond škále úplným nováčikom. Jej najnovšia zmena na svetlú blond predstavuje ďalší experiment v hľadaní toho pravého blond odtieňa. Tento krát stavila aj na predlžovanie a vlasy po ramená premenila na dlhé pramene už za niekoľko hodín.  

Myslíte si, že Emme Roberts alebo Demi Lovato pristane blond odtieň o trochu viac než druhej z nich? Hlasujte za svoju obľúbenú blondínku.

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno

  Červená farba na vlasy

  Blogové trendy: Zafarbite si vlasy načerveno
  ...

  Blogerky sa rozžiarili pre červené vlasy. Zistite, či aj vám červené vlasy pristanú a ako si ich udržať stále krásne, plné života.

  ...
 • Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku

  Farbenie

  Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku
  ...

  Rada experimentujete s farbou vlasov? Možno vás zaujíma, aký je vzťah medzi odtieňom vlasov a celkovým imidžom.

  ...
 • Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy
  ...

  Nastávajú sivé časy: Vlasy tejto farby začínajú byť trendy! Zistite, ktoré účesy sú práve obzvlášť vhodné na to, aby sivým vlasom dovolili vyniknúť.

  ...
 • Odfarbenie pôvodne šedých vlasov

  Šedivé vlasy

  Odfarbenie pôvodne šedých vlasov
  ...

  Šedivé vlasy vyjadrujú určitý postoj k móde a životnému štýlu. Ženy, ktoré si farbili šedivé vlasy a teraz majú v pláne prestať vedia, koľko času to vyžaduje. Stať sa trendy so šedivými vlasmi však chce tiež svoj čas.

  ...
 • Hviezdy so šedivými vlasmi

  Šedivé vlasy

  Hviezdy so šedivými vlasmi
  ...

  Celebrity na celom svete zbožňujú svoje šedivé vlasy. Obdivujte šediny Jamie Lee Curtis, Judy Dench a iné hviezdy!

  ...
 • Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy
  ...

  V panike si ženy začínajú farbiť vlasy hneď ako nájdu svoj prvý šedivý vlas. Mladé hviezdy však objavili krásu a šarm šedivých vlasov.

  ...
 • Svieže účesy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Svieže účesy pre šedivé vlasy
  ...

  Jemné vlny, boby, uhladené drdoly a krátke účesy sú variácie, ktoré dodajú štýl šedivým vlasom.

  ...
 • Zamilujte sa do letných blond odtieňov

  Plavá farba na vlasy

  Zamilujte sa do letných blond odtieňov
  ...

  Máte chuť užiť si leto ako blondínka? Nebojte sa zmeny a naberte odvahu! Predstavíme vám najpopulárnejšie letné odtiene prežiarené slnkom.

  ...