Skip to Content

Vlasové trendy 2013

Je jedno, ktorá módna metropola je momentálne v žiary reflektorov - New York, Londýn alebo Miláno – vždy sú pôvodcami nových trendov. Mnohé z týchto trendov prinášajú do sveta módy revolúciu. Móda z prehliadkových mól inšpiruje blogerky, hviezdy, nás a jednoducho všetkých, ktorí sa zaujímajú o nové trendy v móde. Ukážeme vám obrázky našich obľúbených účesov pre sezónu jar/leto 2013, ktoré sme videli na Milánskom Týždni módy.

Samozrejme, počas Týždňov módy sa móda dostáva do popredia záujmu. Avšak účesy a make-up vôbec v tomto smere nezaostávajú a stávajú sa inšpiráciou. Koniec koncov, kombinácia módy, účesu a make-upu vytvára pridanú hodnotu zvanú štýl. Účesy sú stredobodom nášho záujmu, aj preto si ich všímame omnoho viac. Účesy pozorne sledujeme a ukážeme vám ich v našej galérii.

Vlasové trendy 2013 v Miláne

Páčilo sa nám, čo sme v Miláne videli. Týždne módy ukazujú nové nápady, ale ponúkajú aj časom overenú klasiku. Účesy predvádzané pre Byblos Milano skutočne zaujali našu pozornosť (pozrite si fotky v galérii). Vlasy modeliek sú rozdelené cestičkou na stred a zapletené čo najbližšie k cestičkám až do oblasti uší. Paralelné vrkoče sú zachytené jemnými pramienkami vlasov. Zvyšné dlhé vlasy môžu voľne padať na chrbát.

Jemne zapletané variácie od značky Jo No Fui, prirodzene vyzerajúci falošný Bob od značky Kristina Ti a začesané vlasy (alebo čiastočne dozadu nagélované vlasy) predstavené značkou Krizia sú podľa nás viac než trendy. Tiež sa nemôžeme dočkať, kedy vyskúšame Gucciho verziu „rozprestretého“ drdola. Tiež sa vám môže páčiť účes vytvorený Gabriele Colangelo. Jej modelky použili gél na uhladenie širokého prameňa vlasov na vrchu hlavy: dozadu uhladený prameň vlasov je zachytený dvoma prekríženými vlásenkami.

V našej galérii vám ukážeme obrázky týchto účesov spolu s návodom, ako si ich vytvoríte.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...