Účesy hviezd: Falošný Bob Nikki Reed

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že si herečka Nikki Reed ostrihala svoje dlhé vlasy. Avšak, bližší pohľad odhalí pravdu, že je to falošný bob. Stále má dlhé vlasy a zároveň ukazuje veľmi atraktívnu ilúziu po bradu dlhého boba. To je šikovný spôsob ako si dopriať krátky účes bez toho, aby ste si svoje dlhé vlasy museli ostrihať a zmeniť na chvíľku svoj look. Tento uveriteľný účes si môžete vytvoriť veľmi jednoducho. Ukážeme vám ako na to.

Mnohým učarovala Nikki Reed vo svojej úlohe Rosalie Hale vo filmovej ságe Twilight autorky Stephenie Meyer. Herečka je tiež známa pre svoje neobyčajné účesy. Na červenom koberci sa americká herečka, speváčka a autorka objavila aj s falošným bob účesom. Tento účes vyzerá výrazne extravagantne. Je to ten druh účesu, ktorý dodá šmrnc aj jednoduchému outfitu a je tiež dôkazom osobitého vkusu na slávnostné príležitosti.

Falošný bob, ako ukazuje Nikki Reed, je jednoduchou a efektívnou voľbou ak sa pohrávate s myšlienkou na zmenu účesu na boba a páči sa vám predstava nového účesu bez strihania vlasov, alebo len jednoducho chcete vyzerať inak, či slávnostne na rôzne špeciálne príležitosti.

Nástroje na styling falošného boba a lá Nikki Reed

Vlny a úžasný objem dodávajú asymetrickému falošnému Bobu Niki Reed jemný hravý podtón. Natočte si vlasy na natáčky, alebo pomocou kulmy na vlasy, sú tie najlepšie spôsoby ako si vytvoriť nepravidelne tvarované vlny vo vlasoch.

Na vytvorenie účesu potrebujete vlásenky, púder pre objem a lak na vlasy.

Inštrukcie pre tvorbu falošného boba a lá Nikki Reed

Styling falošného boba a lá Nikki Reed nie je žiadna veda, ako by sa mohlo zdať.

Falošného boba môžete začať upravovať hneď potom, čo si vytvoríte vlny. Styling je jednoduchší, ak pomedzi vlny nanesiete trochu laku na vlasy.

1. Vytvorte si nízku cestičku nabok.

2. Naneste väčšie množstvo púdru pre objem pre lepšiu štruktúru účesu.

3. Na ľavej strane oddeľte prameň vlasov smerom dolu do oblasti uší a dočasne ho zachyťte mimo. V poslednom kroku bude tento prameň voľne padať na vaše rameno.

4. Na opačnej strane (pravá), oddeľte rovnako veľký prameň vlasov a vytiahnite ho späť cez rameno, zatiaľ čo ho stáčate bližšie k hlave a formujete tak účes banán.

5. Zaistite čiastočný banán pomocou vláseniek.

6. Následne voľne zopnite zvyšok vlasov a koniec časti banánu na krku vytvarujte do copu.

7. Založte cop dovnútra a smerom hore a zachyťte konce pomocou vláseniek. Účes by mal pôsobiť ležérne a možno trochu strapato.

8. Niektoré pramene vlasov môžu vykĺznuť z účesu. Jednoducho zatočte tieto pramene do malých špirál a zachyťte ich pomocou vláseniek.

9. Povoľte pôvodne schovaný prameň vlasov na ľavej strane, preložte ho smerom dovnútra a zachyťte ho vlásenkami.

10. Nakoniec naneste na vlasy lak pre extra spevnenie účesu, ktorý zachová vlasy na správnom mieste.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...