Skip to Content

Vlasové trendy 2013

Je jedno, ktorá módna metropola je momentálne v žiary reflektorov - New York, Londýn alebo Miláno – vždy sú pôvodcami nových trendov. Mnohé z týchto trendov prinášajú do sveta módy revolúciu. Móda z prehliadkových mól inšpiruje blogerky, hviezdy, nás a jednoducho všetkých, ktorí sa zaujímajú o nové trendy v móde. Ukážeme vám obrázky našich obľúbených účesov pre sezónu jar/leto 2013, ktoré sme videli na Milánskom Týždni módy.

Samozrejme, počas Týždňov módy sa móda dostáva do popredia záujmu. Avšak účesy a make-up vôbec v tomto smere nezaostávajú a stávajú sa inšpiráciou. Koniec koncov, kombinácia módy, účesu a make-upu vytvára pridanú hodnotu zvanú štýl. Účesy sú stredobodom nášho záujmu, aj preto si ich všímame omnoho viac. Účesy pozorne sledujeme a ukážeme vám ich v našej galérii.

Vlasové trendy 2013 v Miláne

Páčilo sa nám, čo sme v Miláne videli. Týždne módy ukazujú nové nápady, ale ponúkajú aj časom overenú klasiku. Účesy predvádzané pre Byblos Milano skutočne zaujali našu pozornosť (pozrite si fotky v galérii). Vlasy modeliek sú rozdelené cestičkou na stred a zapletené čo najbližšie k cestičkám až do oblasti uší. Paralelné vrkoče sú zachytené jemnými pramienkami vlasov. Zvyšné dlhé vlasy môžu voľne padať na chrbát.

Jemne zapletané variácie od značky Jo No Fui, prirodzene vyzerajúci falošný Bob od značky Kristina Ti a začesané vlasy (alebo čiastočne dozadu nagélované vlasy) predstavené značkou Krizia sú podľa nás viac než trendy. Tiež sa nemôžeme dočkať, kedy vyskúšame Gucciho verziu „rozprestretého“ drdola. Tiež sa vám môže páčiť účes vytvorený Gabriele Colangelo. Jej modelky použili gél na uhladenie širokého prameňa vlasov na vrchu hlavy: dozadu uhladený prameň vlasov je zachytený dvoma prekríženými vlásenkami.

V našej galérii vám ukážeme obrázky týchto účesov spolu s návodom, ako si ich vytvoríte.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...