Skip to Content

Izabel Goulart a jej kučery sú účesom mesiaca

Izabel Goulart, jedna z modeliek značky Victoria Secret, prezentuje najoslnivejšie kučery pre perfektné slávnostné chvíle. Jej účesy istotne vzbudia pozornosť na každej párty, rodinnej oslave, plese alebo gala večere a pritom je veľmi jednoduché vytvoriť si takýto krásny účes. My vám ukážeme krok po kroku, ako to zvládnete doma aj samy.

Izabela Goulart bola práve na nákupoch v jej rodnom meste Sao Paulo, keď si jej účes všimol istý vlasový stylista. To odštartovalo Izabelinu úspešnú kariéru modelky. Dnes je 27-ročná Izabela uznávanou modelkou vo svetovom mierke modeliek. Je takisto jednou z mála modeliek, ktoré predvádzajú pre značku Victoria´s Secret.

Jej prekrásne kučery sú podľa nás účesom mesiaca. Vlasy ako má Izabel určite vyvolajú rozruch kdekoľvek sa s nimi ukáže, a jej účes je tiež vhodný pre výnimočné príležitosti, rodinné oslavy, párty a významné udalosti v centre diania. Bohaté kučeravé vlasy jej ledabolo padajú na ramená a oslnivý lesk dodáva tomuto účesu noblesný nádych.

Poradíme vám, ako si vyčarovať rovnako oslnivé kučery ako má Izabela Goulart. Pre tento účes musíte mať vlasy dlhé minimálne po ramená a takisto mierne zostrihané do postupného strihu. Tento účes si vyžaduje zdravý lesk vlasov. Odporúčame preto, aby ste sa o ne pravidelne starali a používali kondicionéry alebo vlasové kúry, ktoré dajú vašim vlasom zdravý vzhľad a lesk.

Ako na kučery v pohodlí doma – čítajte ďalej.

Na to, aby ste si vytvorili kučery ako má Izabela Goulart, potrebujete pomôcky:

Penové tužidlo na zväčšenie objemu, prípravky na ochranu pred horúcim vzduchom, veľkú kulmu na vlasy, sprej na zväčšenie objemu, a nakoniec lak na vlasy.

Návod, ako si vytvoriť bohaté kučery:

 • Po tom, čo ste si do uterákom presušených vlasov votreli penové tužidlo na zväčšenie objemu, nastriekajte si do vlasov aj sprej na ochranu pred teplom. Vlasy si následne vyfénujte, až kým nebudú skoro suché. Rozdeľte vlasy a dofénujte ich s pomocou veľkej okrúhlej kefy.
 • Začínajte pri končekoch vlasoch pri ich natáčaní na kulmu. Vlasy nechajte nahrievať len krátko a následne ich opatrne uvoľnite z kulmy. Uistite sa, že vlasy si natáčate smerom od tváre. Tým dosiahnete, že budú mať vaše kučery maximálny objem.
 • Nechajte vlasy celkom vychladnúť. Potom vezmite každú kučeru a naneste na ňu lak na vlasy pre objem a nechajte ju voľne padnúť na plecia.
 • Sprej pre extra lesk dodá napokon vášmu účesu slávnostný look.

Tip pre extra kučery, ktoré vydržia po celú noc

Cestou na oslavu si do kabelky vložte malý lak na vlasy s objemovým efektom. Bude vždy po ruke, aby ste si slávnostný účes rýchlo upravili.

Izabel Goulart pre Schwarzkopf

Od júna 2011 môžete vidieť Izabel Goulart v reklamách na produkty Schwarzkopf Gliss Kur. Od novembra je hviezdou televíznej kampane Schwarzkopf starostlivosti o vlasy a špeciálne pre Denný olejový elixír Gliss Kur.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...