Styling | Trendy účesy pre ženy

Nadčasový Geo účes

Geo účesy vytvárajú nadčasový štýl s presne definovaným strihom (hranami a uhlami). Je veľmi jednoduché upravovať a udržiavať tento hranatý štýl. Naše vybrané modelky ukazujú niektoré z mnohých geo účesov a my vám ukážeme, ako si ich vytvoriť.

"Geo" v geo účesoch znamená tvary a hrany tak, ako sú definované pre trojuholníky, obdĺžniky, kruhy alebo diamanty. Geo účesy sú o precíznosti a jednoduchosti tvarov.  

Medzi geo účesy patrí bob, mop top, účesy s rovnou ofinou a falošný bob, pričom sú tieto účesy strihané s absolútnou presnosťou a začesané dorovna. Voľné pramene, jemne vrstvené vlasy, ofiny alebo vlny nemajú v geo účesoch svoje miesto. Jasný, precízny strih, perfektne upravené geo účesy a jemne rozstrapatený nedokončený look sú úplne odlišné svety. Stoja na opačných stranách módnych účesov, avšak oba štýly zostávajú populárne. Obe skupiny účesov majú spoločnú len jednu vec: Sú to nadčasové účesy.

Geo účesy: Farba na vlasy

Geo účesy vyzerajú najlepšie v jednej farbe na vlasy. Neobvyklé farby na vlasy ako žltá, ružová alebo modrá sú skvelou voľbou pre geo účesy. Avšak prirodzené farby vlasov ako čierna, hnedá alebo blond tiež podtrhujú geo štýl. Ak netúžite byť príliš výstredná, ale nechcete byť ani sivá myška, môžete zvoliť jeden z odtieňov červenej od medenej až po baklažánovú červenú.

Geo účesy: Styling

Styling geo účesov je obyčajne veľmi jednoduchý pre ženy s prirodzene rovnými vlasmi. V opačnom prípade môžete na vyrovnanie vlasov použiť žehličku na vlasy alebo sadu na vyrovnávanie vlasov Blow Dry kit, ktoré udržia vaše vlasy rovné.

Geo účesy môžete upraviť v leskom ale i matnom štýle. Môžete využiť výhody krásne sa lesknúcich rovných (tmavých) vlasov. Najlepšie stylingové pomôcky pre vytvorenie geo účesov sú vosk na vlasy (udrží lietajúce vlasy pod kontrolou) a lak na vlasy (udrží vlasy na mieste).

Pozrite si geo účesy v našej galérii. Naše modelky vám predvedú niektorý z trendy geo strihov.

Galéria: Geo účesy na prehliadkových mólach