Styling | Krátke vlasy

Zápletka s happy-endom: Pletené účesy pre krátke vlasy

Zásadná otázka: Môžu si dovoliť populárne zapletané účesy výhradne dlhovlásky? Tomuto kaderníckemu mýtu hovoríme nie! Prinášame vám päť zapletaných účesov, ktoré si hravo vyčarujú nositeľky boba ale aj krátkeho strihu pixie. Aj vy ste práve dostali pletaciu horúčku? Tak poďme na to!

Klasika, ktorá sa vo veľkom štýle vrátila na módne móla. Zapletaný styling - či už v romantickej, uvoľnenej alebo extravagantnej podobe - je momentálne na vrchole popularity. Vrkoče a zapletané prvky zdobia účesy celebrít, slávnych blogeriek a krások z celého sveta, udomácnili sa dokonca aj na červenom koberci. Tieto jednoduché detaily dokážu za okamih aj vášmu vzhľadu prepožičať niečo extra. V žiadnom prípade nie je dôležité, aby bol výsledok „dokonalý“. Presne to totiž tvorí základ zapletaného trendu: Nová generácia vrkočov rafinovane púta pohľady ležérnymi kombináciami, poletujúcimi pramienkami a nedbalým stylingom!    

Ale čo ak nemáte dlhé vlasy? Žiaden problém! Na túto vlnu sa môžete naladiť aj s krátkym účesom – stačí ho ozvláštniť pútavým prvkom alebo si vlasy zapliesť až po končeky do rôznych sofistikovaných tvarov. Budete žasnúť nad tým, čo vám umožnia strihy ako pixie, bob a ďalšie! V galérii vám ukážeme päť zapletaných nápadov pre krátke vlasy, ktoré nevyžadujú veľkú námahu.

Zapletané účesy pre krátke vlasy