Styling | Šik účes

Top účesy silvestrovských osláv

Existuje mnoho spôsobov ako osláviť príchod Nového roka. Či už to bude rozlúčkou so starým rokom doma, na oslave, alebo sa zúčastníte na spoločenskej akcii, je to dôvod blysnúť sa a mať ten najlepší silvestrovský účes! Odporúčame na boku učesaný zapletený účes Heidy Klum. Tento účes mala ako moderátorka European Music Awards 2012. Pozrite sa, ako si tento účes môžete spraviť.

Účes poslednej a pre niekoho i najdlhšej noci roka by mal zodpovedať príležitosti. Mal by dobre  držať tvar a vyzerať senzačne po celú noc! Kombinácia nabok česaného účesu a afrických vrkôčikov spĺňa všetky tieto požiadavky. Tento účes je jednoduché spraviť a namiesto jeho upravovania sa môžete zabávať.

Heidi Klum vedela čo robí, keď si ako moderátorka European Music Awards 2012, vybrala tento účes na celý večer. Účes je uvoľnený a elegantný, s dlhou vlnou padajúcou z čela, ktorá sa spája s vlasmi na strane česanými cez rameno. Na opačnej strane sú vlasy zapletané do francúzskeho vrkoču až ku krku. Heidi Klum zakryla koniec vrkoča lesklou saténovou stuhou. Dúfame, že naše rady vám pomôžu pri príprave vlastnej verzie tohto účesu.

Ako spraviť zapletaný účes a lá Heidi Klum pre novoročnú párty.

1. Umyte si vlasy šampónom s vyrovnávajúcim účinkom. Odhrňte bokom prameň vlasov nad čelom.

Vyfénujte zvyšok vlasov za súčasného prečesávania cez guľatú kefu.

2. Použite kulmu na vytvorenie vlnitej časti nad čelom. Prípadne môžete navinúť túto časť na veľkú natáčku a upevnite ju cez bočné vlasy. Túto časť natáčky môžete následne vyfénovať. Pred uvoľnením tohto prameňa vlasov, ktorý by mal tvoriť ležérnu do boku učesanú vlnu, použite lak na vlasy.

3. Teraz vytvoríme špeciálnu časť účesu, vrkoč. Vytvorte bočnú cestičku od čela po krk. Použite sponky do vlasov na oddelenie vlasov, ktoré nebudú zapletené. Začnite francúzske pletenie oddelených vlasov začínajúc blízko pri uchu.

Následne pokračujte francúzskym zapletaním ku krku spájaním malých prameňov vlasov zprava a zľava do vrkoča.

Upevnite francúzsky vrkoč tenkou gumičkou.

4. Teraz oviňte koniec vrkoča tenkou saténovou stužkou. Ovinutý koniec by mal byť 2 palce široký. Konce stužky zauzlíkujte.

5. Nakoniec uvoľnite zopnuté vlasy. Rozotrite v dlaniach malé množstvo oleja na vlasy,naneste ho na vlasy a vytiahnete ich do tvaru. Ako posledný krok párkrát zatraste hlavou. Účes by mal vyzerať ležérne alebo ako nie úplne dokončený. Ak použijete trochu laku na vlasy, francúzsky vrkoč vydrží i tú najdivokejšiu party. Party môže začať!

Odvážnejšie dámy si môžu tento účes vziať i na ples a stužkovú.

Súvisiace články