Farby na vlasy | Hnedé vlasy

Dokonalý odtieň pre vaše hnedé vlasy

Rozhodli ste sa stať brunetkou? Vitajte v kategórii farbenia krásnych vlasov. Vaša hnedá farba by mala mať tú správnu hĺbku, jemný náznak červenej a ladiť k odtieňu vašej pleti a farbe očí. Všetky tieto kritériá sú tiež dôvodom, prečo vlasy farbiť opatrne. 

null

Krásne bohaté hnedé vlasy - Sú proste úžasné!

Zdá sa vám, že Charlotte je jedinou racionálnou osobou vo filme ‘Sex v meste’? Už vás nebaví vaša stredná blond farba vlasov a túžite stráviť svoju letnú dovolenku v tieni paliem a na surfe? Ak ste odpovedali "áno" potom ste pripravená stať sa brunetkou. Skvelá voľba! Hnedé vlasy, a špeciálne perfektne upravené hnedé vlasy z vás urobia atraktívnu, elegantnú, sebavedomú a štýlovú ženu. 

Je to jednoduché - zmeňte svetlejšiu farbu vlasov na hnedú pomocou permanentných farieb na vlasy, alebo intentívnych tónovacích krémov. Nájsť ten správny tón hnedej farby nie je mnohokrát jednoduché. Tmavohnedá farba na prirodzene stredný blond môže pôsobiť neprirodzene. V niektorých prípadoch môže potešenie z farbenia vlasov prekaziť zelenkavý nádych, ktorý sa objaví po zafarbení. Riešením pre zúženie výberu farieb na vlasy a predchádzaniu nežiadúcich problémov je nová univerzálna farba na vlasy. 

Farbenie hnedých vlasov: Rady pre nové brunetky