Blogerky si farbia vlasy načerveno

Blogerky na celom svete majú vlasy ohnivo červené. Sálajúca farba vlasov sa stala toto leto módnym trendom medzi blogerkami a hviezdami. Prezradíme vám, ktoré z červených odtieňov sú trendy práve teraz a ako si zafarbiť vlasy načerveno tým správnym spôsobom.

Hviezdy si farbí vlasy načerveno: Drew Barrymore
Drew Barrymore zafarbila svoje vlasy aj obočie načerveno, aby sa vyhla neprirodzenému kontrastu.

Červené vlasy sú zriedkavé. Len približne dve percentá celkovej populácie sa môže pochváliť ohnivou farbou vlasov ako ich prirodzenou farbou. V priebehu posledných týždňov vzali červenovlásky módnu scénu útokom. Už viac nie sú farebnou zriedkavosťou. Blogerky na celom svete a hviezdy ako Drew Barrymore sú priekopníčky tohto trendy požiaru na hlave.

Červené vlasy: blízko k prírode

K dispozícii je oslňujúca paleta červených odtieňov od medenej cez jahodovo-červenú po tmavú sýtočervenú. Neexistujú žiadne pravidlá pre výber farby. Všetko je v poriadku, ak farba vlasov vyzerá prirodzene. K svetlej pokožke sa červené vlasy prirodzene hodia. Ak máte pleť v olivovom tóne alebo tmavšiu pleť, mali by ste sa pred výberom odtieňa červenej farby poradiť s odborníkom. Vlasové farby ako slivková, baklažánová alebo višňová sa bežne v prírode nevyskytujú, a preto môžu pôsobiť dosť umelo.

Blogerky obľubujú červené vlasy

Blogerka Reagan sa rozhodla pre jemnú jahodovo-červenú farbu vlasov. Tento odtieň dopĺňa jej zlatistý tón pokožky obzvlášť dobre. Reagan pracuje ako vlasová stylistka v New Yorku. Jej blog 'Hairdresser on Fire' je pre ňu kreatívnou prezentáciou. Zdieľa fotky účesov a video návody s návštevníkmi stránky a tiež dáva tipy na produkty pre vlasovú starostlivosť a farbenie vlasov.

Módna blogerka Rebecca z Virginie si zafarbila svoje vlasy v expresívnom odtieni medenej červenej. Predtým mala hnedé vlasy. Vlasy si odfarbovala krok za krokom, aby dosiahla intenzívne medené odtiene. Teraz má vlasy presne podľa svojich predstáv. Na svojom outfite ukazuje, ako pristane červené oblečenie ryšavým dievčatám. Toľko ideí bez predsudkov!

Na svojom módnom blog nás Louise z Francúzska zvádza na nostalgickú cestu do časov dávno minulých. Nemožno však vôbec povedať, že by bol jej štýl zastaraný. Jej umelecky upravené červené vlasy zostávajú v súlade s jej láskavo usporiadanými fotografiami.

Blogerky si farbia vlasy načerveno
Blogerka Rebecca ukazuje, že červené outfity už nie sú tabu pre červenovlásky. Luise má svoj Pandora blog. Obdivujeme jej umelecky upravené červené vlasy.

Odkazy

Reagan's Blog >> Hairdresser on Fire

Rebecca's Blog >> The Clothes Horse

Louise's Blog >> Pandora

Súvisiace články
 • Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?

  Farbenie vlasov

  Farba verzus tónovanie: Ktorá metóda je tá pravá?
  ...

  Prinášame vám dôležité fakty, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. Aké sú medzi nimi rozdiely, aké majú výhody a čo od ich aplikácie môžete očakávať?

  ...
 • Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom

  Blond farba vlasov

  Letná blond: Zdravé vlasy pobozkané slnkom
  ...

  Trblietavá blond je esenciou leta. Aby takou aj zostala, mali by ste chrániť vlasy pred UV žiarením. Prinášame tie najlepšie letné tipy pre blondínky.

  ...
 • Farebné pruhy

  Exotické farby na vlasy

  Farebné pruhy
  ...

  Kombinácie výrazných farieb už nie sú vyhradené len pre látky a odevy. Teraz zvýrazňujú štýlové ženy žiarivými farbami svoje účesy

  ...
 • Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým

  Plavá farba na vlasy

  Návrat trendu: platinová blond je teraz trendy viac ako kedykoľvek predtým
  ...

  Plavá, plavejšia, platinová. Tento najsvetlejší blond tón je medzi farbami na vlasy dobre známy. Platinová blond sa nosí už od 90. rokov, ale až teraz si ju ľudia prestali spájať s bábikou Barbie. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tejto trendy farbe.

  ...
 • Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku

  Farbenie

  Odvážte sa! Premena blondínky na brunetku
  ...

  Rada experimentujete s farbou vlasov? Možno vás zaujíma, aký je vzťah medzi odtieňom vlasov a celkovým imidžom.

  ...
 • Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Odtiene sivej: Nové trendy pre šedivé vlasy
  ...

  Nastávajú sivé časy: Vlasy tejto farby začínajú byť trendy! Zistite, ktoré účesy sú práve obzvlášť vhodné na to, aby sivým vlasom dovolili vyniknúť.

  ...
 • Odfarbenie pôvodne šedých vlasov

  Šedivé vlasy

  Odfarbenie pôvodne šedých vlasov
  ...

  Šedivé vlasy vyjadrujú určitý postoj k móde a životnému štýlu. Ženy, ktoré si farbili šedivé vlasy a teraz majú v pláne prestať vedia, koľko času to vyžaduje. Stať sa trendy so šedivými vlasmi však chce tiež svoj čas.

  ...
 • Hviezdy so šedivými vlasmi

  Šedivé vlasy

  Hviezdy so šedivými vlasmi
  ...

  Celebrity na celom svete zbožňujú svoje šedivé vlasy. Obdivujte šediny Jamie Lee Curtis, Judy Dench a iné hviezdy!

  ...
 • Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Šedivé vlasy
  ...

  V panike si ženy začínajú farbiť vlasy hneď ako nájdu svoj prvý šedivý vlas. Mladé hviezdy však objavili krásu a šarm šedivých vlasov.

  ...
 • Svieže účesy pre šedivé vlasy

  Šedivé vlasy

  Svieže účesy pre šedivé vlasy
  ...

  Jemné vlny, boby, uhladené drdoly a krátke účesy sú variácie, ktoré dodajú štýl šedivým vlasom.

  ...
 • Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?

  Plavá farba na vlasy

  Hlasujte: Ktorej blondínke to viac pristane?
  ...

  Ktorá z aktuálnych blondínok pôsobí príťažlivejšie, Emma Roberts či Demi Lovato? Hlasujte za svoju víťazku!

  ...
 • Zamilujte sa do letných blond odtieňov

  Plavá farba na vlasy

  Zamilujte sa do letných blond odtieňov
  ...

  Máte chuť užiť si leto ako blondínka? Nebojte sa zmeny a naberte odvahu! Predstavíme vám najpopulárnejšie letné odtiene prežiarené slnkom.

  ...