Farby na vlasy | Šedivé vlasy

Šedivé vlasy: Okúzľujúce striebro

Už to nie je žiadna katastrofa, keď vlasy začínajú pomaly strácať mladistvú farbu a začínajú šedivieť. Muži sa s touto ideou už dávno zmierili a ženám sa to páči. Medzitým začali aj ženy zbožňovať svoje strieborné vlny. Pohľad do našej galérie celebrít vám ukáže, aké krásne šedivé vlasy môžu byť. Potrebujete len ten správny účes a správnu starostlivosť.

Šedivé vlasy boli neželaným znakom pribúdajúcich rokov. Dnes je to však úplne inak. Ženy na celom svete začali obdivovať svoje šedivé vlasy. Nakoniec, kde by bola Judy Dench bez svojich šedivých vlasov? Vďaka bondovkám je ona a jej šedivé vlasy známa ako lady 'M'. Eveline Hall (narodená 1945) si svoju cestu na vrchol, ako jedna z top nemeckých najpopulárnejších modeliek, vyslúžila aj vďaka predvádzaniu pre Michaela Michalsky. A možno by to bez šedivých vlasov do Fashion Week nedotiahla. Keď hovoríme o sex symboloch. Muži už dávno a veľmi dobre vedia, aké sú pre ženy šedivé vlasy sexy. Vyzeral by George Clooney rovnako príťažlivý a silný aj bez svojich šedivých vlasov?

Šedivé vlasy nie sú pre Plain Jane

Pochopiteľne celebrity nie sú jediné, ktoré nesú trendy prirodzene šedivých vlasov! Títo ľudia v najlepšom veku držia trendy spolu s mnohými ženami a mužmi, ktorí tiež majú strieborný melír a nosia ho s hrdosťou a nehanbia sa zaň.

Prirodzene nechcete vyzerať staršie ako momentálne vyzeráte. Keď vaše vlasy začnú šedivieť, mali by ste začať dbať na účes a ďalšie detaily:

Uistite sa, či je pre vás daný účes vhodný. V opačnom prípade majú vlasy sklon vyzerať zanedbané a až trochu neudržiavané. Ak chcete, aby vaše vlasy boli šedivé a štýlové, potom neexistuje iná možnosť len pravidelná úprava v podobe strihania každé štyri až šesť týždňov. Či už nosíte elegantný alebo extravagantný účes, alebo nadčasovú klasiku, je to vec vášho vkusu. Vo všeobecnosti platí, že postupne zostrihané účesy dodávajú dynamický a šmrncovný look, zatiaľ čo účesy s väčšími skokmi dodávajú vášmu vzhľadu prvok elegancie. S pribúdajúcim veku obvykle vlasy ubúdajú, a preto väčšina ľudí so šedivými vlasmi volí moderné krátke účesy.

Pozrite si obrázky tých najkrajších hviezd a celebrít so šedivými vlasmi v našej galérii a všimnite si, aké účesy sa hodia k šedivým vlasom.

Šedivé vlasy: Hviezdy, ktorú zbožňujú svoje strieborné vlasy

Ako sa starať o šedivé vlasy

  • Šedivé vlasy si vyžadujú extra starostlivosť, pretože majú tendenciu byť suché a krehké. A výsledkom takýchto šedivých vlasov môžu byť namáhané vlasy bez života. Okolo 40.roku života môžete začať používať špeciálne „anti-aging“ šampóny a vlasovú starostlivosť. Tieto vlasové produkty na starostlivosť o vlasy pokryjú šedivé vlasy tenkou vrstvou polymérov, ceramidov a bielkovín pre ochranu a extra lesk. Bezoplachové kúry v spreji zdôraznia krásu vašich šedivých vlasov. Po umytí šampónom jednoducho nasprejujte prípravok do vlasov, rozčešte ho do celých vlasov a upravte si vlasy tak, ako ste zvyknutí. Užívajte si výsledok týchto produktov: Vaše šedivé vlasy sa budú cítiť a vyzerať zdravšie.
  • Nanešťastie je vypadávanie vlasov s pribúdajúcim vekom veľmi časté. Ak sa vaše vlasy stenčujú, mali by ste používať špeciálny stimulačný krém na pokožku hlavy. Jednou z jeho povzbudzujúcich zložiek je kofeín, ktorý pomáha pri prevencii vypadávania vlasov tak, že stimuluje korienky šedivých vlasov.
  • Vyvážená strava má tiež pozitívny efekt na vlasy a ich rast. To sa týka predovšetkým biotínu tiež známeho ako vitamín H), zinku, železa, vitamínov A, B2, B6 a kyseliny listovej.

Odkazy

15 rokov so šedivými vlasmi: Tavi Gevinson >> thestylerookie.com

Správne ozdoby pre šedivé vlasy >> nicola-hinrichsen.com

Objavte: Šedivé vlasy