Skip to Content

Nadčasový Geo účes

Geo účesy vytvárajú nadčasový štýl s presne definovaným strihom (hranami a uhlami). Je veľmi jednoduché upravovať a udržiavať tento hranatý štýl. Naše vybrané modelky ukazujú niektoré z mnohých geo účesov a my vám ukážeme, ako si ich vytvoriť.

"Geo" v geo účesoch znamená tvary a hrany tak, ako sú definované pre trojuholníky, obdĺžniky, kruhy alebo diamanty. Geo účesy sú o precíznosti a jednoduchosti tvarov.  

Medzi geo účesy patrí bob, mop top, účesy s rovnou ofinou a falošný bob, pričom sú tieto účesy strihané s absolútnou presnosťou a začesané dorovna. Voľné pramene, jemne vrstvené vlasy, ofiny alebo vlny nemajú v geo účesoch svoje miesto. Jasný, precízny strih, perfektne upravené geo účesy a jemne rozstrapatený nedokončený look sú úplne odlišné svety. Stoja na opačných stranách módnych účesov, avšak oba štýly zostávajú populárne. Obe skupiny účesov majú spoločnú len jednu vec: Sú to nadčasové účesy.

Geo účesy: Farba na vlasy

Geo účesy vyzerajú najlepšie v jednej farbe na vlasy. Neobvyklé farby na vlasy ako žltá, ružová alebo modrá sú skvelou voľbou pre geo účesy. Avšak prirodzené farby vlasov ako čierna, hnedá alebo blond tiež podtrhujú geo štýl. Ak netúžite byť príliš výstredná, ale nechcete byť ani sivá myška, môžete zvoliť jeden z odtieňov červenej od medenej až po baklažánovú červenú.

Geo účesy: Styling

Styling geo účesov je obyčajne veľmi jednoduchý pre ženy s prirodzene rovnými vlasmi. V opačnom prípade môžete na vyrovnanie vlasov použiť žehličku na vlasy alebo sadu na vyrovnávanie vlasov Blow Dry kit, ktoré udržia vaše vlasy rovné.

Geo účesy môžete upraviť v leskom ale i matnom štýle. Môžete využiť výhody krásne sa lesknúcich rovných (tmavých) vlasov. Najlepšie stylingové pomôcky pre vytvorenie geo účesov sú vosk na vlasy (udrží lietajúce vlasy pod kontrolou) a lak na vlasy (udrží vlasy na mieste).

Pozrite si geo účesy v našej galérii. Naše modelky vám predvedú niektorý z trendy geo strihov.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...