Skip to Content

Nadčasový Geo účes

Geo účesy vytvárajú nadčasový štýl s presne definovaným strihom (hranami a uhlami). Je veľmi jednoduché upravovať a udržiavať tento hranatý štýl. Naše vybrané modelky ukazujú niektoré z mnohých geo účesov a my vám ukážeme, ako si ich vytvoriť.

"Geo" v geo účesoch znamená tvary a hrany tak, ako sú definované pre trojuholníky, obdĺžniky, kruhy alebo diamanty. Geo účesy sú o precíznosti a jednoduchosti tvarov.  

Medzi geo účesy patrí bob, mop top, účesy s rovnou ofinou a falošný bob, pričom sú tieto účesy strihané s absolútnou presnosťou a začesané dorovna. Voľné pramene, jemne vrstvené vlasy, ofiny alebo vlny nemajú v geo účesoch svoje miesto. Jasný, precízny strih, perfektne upravené geo účesy a jemne rozstrapatený nedokončený look sú úplne odlišné svety. Stoja na opačných stranách módnych účesov, avšak oba štýly zostávajú populárne. Obe skupiny účesov majú spoločnú len jednu vec: Sú to nadčasové účesy.

Geo účesy: Farba na vlasy

Geo účesy vyzerajú najlepšie v jednej farbe na vlasy. Neobvyklé farby na vlasy ako žltá, ružová alebo modrá sú skvelou voľbou pre geo účesy. Avšak prirodzené farby vlasov ako čierna, hnedá alebo blond tiež podtrhujú geo štýl. Ak netúžite byť príliš výstredná, ale nechcete byť ani sivá myška, môžete zvoliť jeden z odtieňov červenej od medenej až po baklažánovú červenú.

Geo účesy: Styling

Styling geo účesov je obyčajne veľmi jednoduchý pre ženy s prirodzene rovnými vlasmi. V opačnom prípade môžete na vyrovnanie vlasov použiť žehličku na vlasy alebo sadu na vyrovnávanie vlasov Blow Dry kit, ktoré udržia vaše vlasy rovné.

Geo účesy môžete upraviť v leskom ale i matnom štýle. Môžete využiť výhody krásne sa lesknúcich rovných (tmavých) vlasov. Najlepšie stylingové pomôcky pre vytvorenie geo účesov sú vosk na vlasy (udrží lietajúce vlasy pod kontrolou) a lak na vlasy (udrží vlasy na mieste).

Pozrite si geo účesy v našej galérii. Naše modelky vám predvedú niektorý z trendy geo strihov.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...