Stylingové tipy pre mužov s kútmi

Muži sa musia často vyrovnávať s vypadávaním a rednutím vlasov, ako aj s ustupujúcou líniou vlasov, a to už v mladom veku. Našťastie pre tých, ktorí majú problém s rysujúcimi sa kútmi, existujú jednoduché a účinné riešenia. Vhodný účes môže presmerovať pozornosť z vystupujúcich kútov nad čelom. Hviezdy v našej galérii vám ukážu, ako môžete s týmto problémom zatočiť aj vy.

Genetické faktory predurčujú, či sa mužovi vytvoria kúty alebo začne plešatieť. Skoré vypadávanie vlasov je u mužov dosť časté. Našťastie, pre každý typ muža existuje spôsob, ako sa s tým vyrovnať. Máme pre vás niekoľko príťažlivých účesov pre mužov s výraznými kútmi.

Muži s ustupujúcimi vlasmi – krátke riešenie

Jason Statham a Jude Law
Herci Jason Statham a Jude Law jednoznačne dokazujú, že muži s ustupujúcimi vlasmi môžu byť neuveriteľne sexy.

Nosiť vlasy na krátko je, okrem pravidelného používania šampónov proti vypadávaniu vlasov, jednoduchý spôsob, ako sa vyrovnať s ustupujúcou líniou vlasov.

Jason Statham je dôkazom, že muži s rednúcimi vlasmi môžu vyzerať cool. Tento look uprednostňuje aj Jude Law. Ani jeden z nich nevzbudzuje dojem, že by ho trápila strata vlasov.

Dokonalé účesy pre mužov s výraznými kútmi

Justin Theroux a Daniel Day-Lewis
Účesy Justina Therouxa a držiteľa Oscara Daniela Day-Lewisa odvracajú pozornosť od ustupujúcich vlasov štýlovými prvkami.

olodlhé vlasy môžete vytvarovať tak, aby ste odpútali pozornosť od ustupujúcej línie vlasov. Vďaka niekoľkým štýlovým variáciám vytvoríte i s výraznými kútmi cool účes. Justin Theroux si časť ofiny sčesal do stredu čela a zafixoval ju gélom. Pri tvarovaní tohto účesu môžete použiť aj vosk. Oscarový herec Daniel Day-Lewis zručne pretvoril svoje rednúce vlasy do tohto sofistikovaného „špicatého“ účesu.

Zaujímavé dlhé účesy pre mužov s výraznými kútmi

Niektorí muži sa nechcú rozlúčiť so svojimi dlhými vlasmi. To ani nie je potrebné, ak vám vlasy nerednú príliš intenzívne. Gavin Rossdale si dlhé vlasy jednoducho zopne gumičkou do ležérneho nízko posadeného copu. Všetku pozornosť púta jeho tvár. Ak pre vás tento účes nie je vhodný, inšpirujte sa rozstrapateným lookom Stephena Dorffa. Vaše vlasy budú pôsobiť hustejšie, keď použite púder pre objem vlasov.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...