Objemnejšie vlasy a niečo navyše s púdrom pre objem vlasov

Púder na zväčšenie objemu vlasov vám pomôže, keď vlasy nie sú dostatočne husté alebo tvarovateľné. Dokáže vyriešiť niekoľko stylingových problémov naraz. Jemný a ľahký púder dodá jemným vlasom hustotu, skrotí nepoddajné vlasy a medzi dvoma umytiami vlasy osvieži. Ukážeme vám, ako najlepšie využiť púder pre objem vlasov tak, aby ste dokázali vytvoriť objemnejšie, pružnejšie a atraktívnejšie účesy.

Púder pre objem vlasov je účinný, keď sú vlasy nepoddajné alebo dostatočne nedržia tvar vyčesaných, zakrútených účesov alebo vrkočov. Vítaným vedľajším efektom púdru pre objem je to, že osvieži mastné vlasy medzi jednotlivými umytiami. Ultraľahký a jemný púder je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov a dokáže vyriešiť mnoho stylingových problémov.

6 výhod púdru pre objem vlasov

Objem: Hlavnou úlohou púdru pre objem vlasov je zväčšiť objem a hustotu jemných alebo nepoddajných vlasov. Jednoducho ho naneste tam, kde potrebujete dodať viac objemu. Objemové mikro častice vlasy napumpujú objemom bez tupírovania či fénovania. Nie je rýchlejšia cesta ako premeniť nepoddajné vlasy bez života na pôsobivú, nadýchanú hrivu.

Štruktúra a tvar: Púder pre objem vlasov dodá vášmu účesu tvar. Drdoly alebo vlasy vyčesané hore vyzerajú objemnejšie a sú krajšie tvarované.

Trvácnosť účesu: Účesy lepšie a dlhšie držia tvar vďaka  magickej sile púdru pre objem vlasov. Šperky, spony a sponky zostanú vďaka nemu na svojom mieste.

Poddajnosť: Poddajnosť vašich vlasov určuje, ako jednoducho dokážete vytvoriť požadované účesy.  S použitím púdru pre objem budete môcť vaše vlasy oveľa ľahšie formovať. Predovšetkým zakrútené a zapletané prvky zvládnete jednoducho s objemovými mikro časticami vo vašich vlasoch.

Sviežosť: Púder pre objem vlasov absorbuje mastnotu a odstraňuje tak vzhľad mastných vlasov. Vaše vlasy budú vyzerať sviežo už o pár sekúnd. 

Matný vzhľad: Možno budete chcieť použiť púder pre objem vlasov, aby ste dodali matný vzhľad nedbalým účesom. Púder funguje skvele pre trendy „out-of-bed“ štýl u mužov a „nedokonalé“ boby u žien (pozri napríklad ležérne účesy Cameron Diaz).

Ako nanášať púder pre objem vlasov

Púder aplikujte tam, kde to potrebujete – či už ku korienkom vlasov alebo na ich konce. Jednoducho nasypte malé množstvo púdru na požadovanú oblasť vlasov a prstami ho rovnomerne zapracujte do vlasov. Alebo môžete púder nasypať do dlaní a votrieť ho do vlasov. Nie je potrebné púder vyčesávať. Nezanecháva vo vlasoch žiadne viditeľné zvyšky a vymyje sa pri najbližšom použití šampónu.

Púder na zväčšenie objemu vlasov: vždy pripravený pomôcť

Púder pre objem vlasov sľubuje „okamžitú pomoc pri stylingu“. A okamžitá pomoc je presne to, čo dostanete!  Púder pre objem použite na suché vlasy kedykoľvek - doma, v práci alebo na cestách. Ihneď vaše vlasy osvieži. Tento spoľahlivý prípravok v malej fľaštičke sa zmestí do akejkoľvek kabelky alebo priehradky v aute.

V nasledujúcom video návode vám vlasový expert značky Schwarzkopf Armin Morbach ukáže, ako použiť púder pre objem vlasov na vytvorenie matného vzhľadu nedbalých účesov.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...