Skip to Content

Blogové trendy: Vlasy zakrútené, vlnité a účesy plné vrkočov

Na prvý pohľad vsadili módni blogeri na vrkoče a copy školáčok. Čo tak o niečo sofistikovanejšie rybí cop (vrkoč rybia kosť). Nové vlasové trendy v blogosfére sú zapletené a vypnuté vrkoče. 

Blogerka Jasmin zo stránky Tea & Twigs rozhodne nemá núdzu o nové trendy účesy. Pravidelne prezentuje rôzne zapletené, zakrútené a vlnité vlasové kreácie nielen na svojej stránke prostredníctvom fotiek, ale i na YouTube vo svojich videách 'Jasminina škola vlasového stylingu'.

Jasminin blog vám prezradí všetko o zapletaných vrkočoch, zakrútených drdoloch a vysvetlí, ako vytvoriť jemné vlny vo vlasoch. Jasmin má jednu veľkú výhodu. Jej dlhé čevenkasté blond vlasy (ako Zlatovláska) sa hodia na akýkoľvek účes.

Zapletený vrkoč je zatočený do zaujímavého drdolu. Jasmin sa chystá na vysvetlenie úpravy vlasov na takýto drdol v jej školiacom videu na YouTube. Jej zaujímavo zapletená vlasová kreácia možno spustí nový trend v účesoch. V módnej kolekcii jar/leto 2011 značky Louis Vuitton a Yves Saint Laurent, nosia modelky zapletené a vyčesané vlasy. Kto iný, ako vlasová umelyňa Jasmin, by vám mal ukázať ako si dopriať takýto účes: Ďakujeme Jasmin, tvoje čitateľky to ocenia! Bohužiaľ, Jasminin web je v nemčine, ale i tak môžete získať aspoň predstavu o účese.

Vo svojich nových módnych ideách, Jasmin vložila do účesu bočný zapletený vrkoč.
Zakrútený účes je jedným z vlasových trendov pre jar/leto 2011 - dokazuje to i prehliadka Marca Jacobsa pre značku Louis Vuitton.

Odkazy

Jasminin YouTube program >> Tea and Twigs

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...