Zlatá stredná cesta: Účesy zo stredne dlhých vlasov

Getty Images

Stredne dlhé vlasy sú vhodné na tvorbu mnohých zaujímavých účesov. Môžu byť vrstvené, upravené do bohatého objemu, uhladené alebo s plážovými vlnami. Pozrite sa, ktorý z účesov hviezd je ten správny pre vaše stredne dlhé vlasy.

Len niektoré ženy sú schopné a chcú si udržiavať a pestovať skutočne dlhé vlasy, ktoré dorastajú až do polovice chrbta. Samozrejme, takto dlhé vlasy nie sú účesom pre každého. Oveľa menej starostlivosti si vyžadujú stredne dlhé vlasy, ktorý môžu siahať od brady až po kľúčne kosti. Táto dĺžka je lichotivá pre väčšinu žien, pretože jemne rámuje tvár. Okrem toho, že je to účes v správnej dĺžke je i trendy účesom.

Zamyslite sa, či je vaša voľba stredne dlhých vlasov cestou medzi viac hraničnými voľbami. Stredne dlhé vlasy ponúkajú viac stylingovej univerzálnosti než ostatné dĺžky účesov. Už spomínanou výhodou je, že stredne dlhé vlasy môžete jednoducho upraviť a vašej tvári dodajú osobitosť a nevyžadujú si tak časté strihanie ako krátke vlasy.

Najlepšia starostlivosť o stredne dlhé vlasy

Stredne dlhé vlasy môžu trpieť rozštiepenými končekmi, pretože sa „dotýkajú“ ramien. Správna starostlivosť o končeky vlasov je preto viac než žiadúca. Špeciálne navrhnuté vlasové prípravky pre starostlivosť o končeky vlasov sú tým správnym riešením, ako udržať stredne dlhé vlasy krásne a zdravé. Pravidelné strihanie tiež zabraňuje rozštiepeným končekom.

Stylingové tipy pre stredne dlhé vlasy

Vosk na vlasy dodáva účesu lesk, objem a spevnenie. Preto je ideálnym stylingovým prostriedkom pre stredne dlhé vlasy. Vosk môžete použiť na zvýraznenie individuálnych prameňov, vĺn, ofiny alebo končekov vlasov. Dodajte do vašich vlasov extra lesk pomocou trochu vosku na vlasy, ktorý do nich nanesiete ľahkým prebehnutím oboma rukami. Alternatívou je lak na vlasy pre extra lesk.

Pozrite si našu galériu hviezd, ktoré vám ukážu, ako očarujúco vyzerajú stredne dlhé vlasy a účesy.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...
 • Dlhovlasí muži

  Muži

  Dlhovlasí muži
  ...

  Nie každý muž si môže dovoliť dlhé vlasy. Chce to správny štýl a postoj.

  ...