Skip to Content

Zlatá stredná cesta: Účesy zo stredne dlhých vlasov

Getty Images

Stredne dlhé vlasy sú vhodné na tvorbu mnohých zaujímavých účesov. Môžu byť vrstvené, upravené do bohatého objemu, uhladené alebo s plážovými vlnami. Pozrite sa, ktorý z účesov hviezd je ten správny pre vaše stredne dlhé vlasy.

Len niektoré ženy sú schopné a chcú si udržiavať a pestovať skutočne dlhé vlasy, ktoré dorastajú až do polovice chrbta. Samozrejme, takto dlhé vlasy nie sú účesom pre každého. Oveľa menej starostlivosti si vyžadujú stredne dlhé vlasy, ktorý môžu siahať od brady až po kľúčne kosti. Táto dĺžka je lichotivá pre väčšinu žien, pretože jemne rámuje tvár. Okrem toho, že je to účes v správnej dĺžke je i trendy účesom.

Zamyslite sa, či je vaša voľba stredne dlhých vlasov cestou medzi viac hraničnými voľbami. Stredne dlhé vlasy ponúkajú viac stylingovej univerzálnosti než ostatné dĺžky účesov. Už spomínanou výhodou je, že stredne dlhé vlasy môžete jednoducho upraviť a vašej tvári dodajú osobitosť a nevyžadujú si tak časté strihanie ako krátke vlasy.

Najlepšia starostlivosť o stredne dlhé vlasy

Stredne dlhé vlasy môžu trpieť rozštiepenými končekmi, pretože sa „dotýkajú“ ramien. Správna starostlivosť o končeky vlasov je preto viac než žiadúca. Špeciálne navrhnuté vlasové prípravky pre starostlivosť o končeky vlasov sú tým správnym riešením, ako udržať stredne dlhé vlasy krásne a zdravé. Pravidelné strihanie tiež zabraňuje rozštiepeným končekom.

Stylingové tipy pre stredne dlhé vlasy

Vosk na vlasy dodáva účesu lesk, objem a spevnenie. Preto je ideálnym stylingovým prostriedkom pre stredne dlhé vlasy. Vosk môžete použiť na zvýraznenie individuálnych prameňov, vĺn, ofiny alebo končekov vlasov. Dodajte do vašich vlasov extra lesk pomocou trochu vosku na vlasy, ktorý do nich nanesiete ľahkým prebehnutím oboma rukami. Alternatívou je lak na vlasy pre extra lesk.

Pozrite si našu galériu hviezd, ktoré vám ukážu, ako očarujúco vyzerajú stredne dlhé vlasy a účesy.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...