Skip to Content

Top účesy silvestrovských osláv

Existuje mnoho spôsobov ako osláviť príchod Nového roka. Či už to bude rozlúčkou so starým rokom doma, na oslave, alebo sa zúčastníte na spoločenskej akcii, je to dôvod blysnúť sa a mať ten najlepší silvestrovský účes! Odporúčame na boku učesaný zapletený účes Heidy Klum. Tento účes mala ako moderátorka European Music Awards 2012. Pozrite sa, ako si tento účes môžete spraviť.

Účes poslednej a pre niekoho i najdlhšej noci roka by mal zodpovedať príležitosti. Mal by dobre  držať tvar a vyzerať senzačne po celú noc! Kombinácia nabok česaného účesu a afrických vrkôčikov spĺňa všetky tieto požiadavky. Tento účes je jednoduché spraviť a namiesto jeho upravovania sa môžete zabávať.

Heidi Klum vedela čo robí, keď si ako moderátorka European Music Awards 2012, vybrala tento účes na celý večer. Účes je uvoľnený a elegantný, s dlhou vlnou padajúcou z čela, ktorá sa spája s vlasmi na strane česanými cez rameno. Na opačnej strane sú vlasy zapletané do francúzskeho vrkoču až ku krku. Heidi Klum zakryla koniec vrkoča lesklou saténovou stuhou. Dúfame, že naše rady vám pomôžu pri príprave vlastnej verzie tohto účesu.

Ako spraviť zapletaný účes a lá Heidi Klum pre novoročnú párty.

1. Umyte si vlasy šampónom s vyrovnávajúcim účinkom. Odhrňte bokom prameň vlasov nad čelom.

Vyfénujte zvyšok vlasov za súčasného prečesávania cez guľatú kefu.

2. Použite kulmu na vytvorenie vlnitej časti nad čelom. Prípadne môžete navinúť túto časť na veľkú natáčku a upevnite ju cez bočné vlasy. Túto časť natáčky môžete následne vyfénovať. Pred uvoľnením tohto prameňa vlasov, ktorý by mal tvoriť ležérnu do boku učesanú vlnu, použite lak na vlasy.

3. Teraz vytvoríme špeciálnu časť účesu, vrkoč. Vytvorte bočnú cestičku od čela po krk. Použite sponky do vlasov na oddelenie vlasov, ktoré nebudú zapletené. Začnite francúzske pletenie oddelených vlasov začínajúc blízko pri uchu.

Následne pokračujte francúzskym zapletaním ku krku spájaním malých prameňov vlasov zprava a zľava do vrkoča.

Upevnite francúzsky vrkoč tenkou gumičkou.

4. Teraz oviňte koniec vrkoča tenkou saténovou stužkou. Ovinutý koniec by mal byť 2 palce široký. Konce stužky zauzlíkujte.

5. Nakoniec uvoľnite zopnuté vlasy. Rozotrite v dlaniach malé množstvo oleja na vlasy,naneste ho na vlasy a vytiahnete ich do tvaru. Ako posledný krok párkrát zatraste hlavou. Účes by mal vyzerať ležérne alebo ako nie úplne dokončený. Ak použijete trochu laku na vlasy, francúzsky vrkoč vydrží i tú najdivokejšiu party. Party môže začať!

Odvážnejšie dámy si môžu tento účes vziať i na ples a stužkovú.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...