Nové účesy pre mužské krátke vlasy

Nový krátky pánsky účes je extra krátky a len trochu dlhší na vrchu hlavy. Tento účes dáva slovám „ľahká úprava“ nový význam. Pozrite sa, ako hviezdy Robert Pattinson, Adam Levine a Michael Fassbender nosia nový krátky účes.

Väzni a čerstvo narukovaní vojaci sú ľahko rozpoznateľný vďaka svojim veľmi krátkym vlasom. Tradične je každý jeden vlas na hlave ostrihaný až na strnisko. Rozdiel v novom strihu krátkych vlasov je v mierne dlhších vlasoch na vrchu hlavy (4 až 5 milimetrov) v porovnaní s vlasmi po stranách hlavy, ktoré sú len z polovice tak dlhé. Dobre udržiavaný účes si vyžaduje pravidelné strihanie každých štyri až šesť týždňov

Prečo vyskúšať nový krátky účes pre mužov

Nové krátke pánske účesy
Michael Fassbender ("Prometheus", "Fish Tank") ukazuje svoj nový jemne odrastený účes.

Podstrihnuté účesy, číro, účesy na ježka a účesy shag sú obľúbenými a trendy mužskými účesmi. Avšak žiadny z nich nie je taký jednoduchý na styling a úpravu ako nový účes na ježka. Vlastne vďaka tejto výhode sa stáva účes na ježka tak chcený v porovnaní s ostatnými účesmi. Samozrejme, táto výhoda stráca na atraktivite v prípade, že účes na ježka nebude tak cool ako sa očakáva. Bez ohľadu na to, čo robíte budú vaše vlasy vyzerať výborne upravené, aj keby ste šoférovali kabriolet. Nikto by ani s istotou nemohol povedať, či ste si vlasy umývali včera, alebo tesne pred pár minútami, pretože vaše vlasy budú suché rýchlejšie než jedno žmurknutie. Poďte do toho! Dajte si svoju obľúbenú hokejovú šiltovku alebo čiapku. Na vaše vlasy to nebude mať žiadny vplyv. Toto je účes pre štýlových mužov, ktorí chcú vyzerať trendy a zároveň žiť naplno.

Stylingové tipy pre nový mužský krátky zostrih

Nové krátke pánske účesy
Channing Tatum prekvapil so svojím účesom na ježka a briadkou.

Extra krátke vlasy by mali byť umyté vhodným šampónom, aby si udržali zdravý vzhľad a prirodzený lesk. Lupiny nie sú vôbec kompatibilné s týmto krátkym strihom, pretože biele bodky výrazne pútajú pozornosť.

Voľba stylingu krátkeho účesu je len na vás, môžete si vybrať medzi žiarivým či matným účesom. Použite vosk na vlasy pre viac lesku alebo alternatívu, vlasové produkty pre matný look.

Štýl vašich fúzov môže dramaticky ovplyvniť váš výzor v kombinácii s účesom na ježka. Štýlové strnisko Roberta Pattinsona a Adama Levinea podtrháva módnu jednoduchosť ich nového účesu na ježka. Samozrejme, strnisko si môžete oholiť pred návštevou významných udalostí či večierkov s prísnym protokolom. Ostrihať si vlasy takto nakrátko je veľký krok. Možno by ste sa mohli poradiť s vašim Schwarzkopf stylistom, či sa vám tento look a účes hodia a či si je vo vašom prípade dobré nechať si narásť strnisko v kombinácii s novým účesom na ježka.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...