Trendy chlapi majú podstrihnuté vlasy

Trendy muži nosia nový zostrih vlasov s veľmi krátkymi či vyholenými bočnými vlasmi a dlhšími vrchnými vlasmi. Ukážeme vám, ako Josh Duhamel a David Beckham nosia tento účes a ako si sami môžete dopriať tento účes vo vašom individuálnom štýle.

Celebrity ako futbalová hviezda David Beckham pútajú pozornosť na nové trendy účesy, ako sú napríklad tieto podstrihnuté vlasy. Aj keď to nemá nič spoločného s jeho futbalovými kúskami, upozorňuje na seba prostredníctvom módnych trendov. Niektorí herci sú pravdepodobne rovnako známi pre svoje módne outfity, ako svojimi hereckými výkonmi vo filmoch. Josh Duhamel je známy pre svoj vkus a módny štýl.

Aktuálny zostrih vlasov je odvážnou voľbou a hodí sa mužom, ktorí sa neboja priťahovať zvedavé pohľady, rovnako, ako niektoré hviezdy.

Čo je tak trendy na podstrihnutých účesoch pre mužov?

Podstrihnuté účesy pre mužov
Futbalová hviezda a priekopník trendov David Beckham má svoje vlasy vystrihané na krátko na strane a dlhé strapaté vlasy na vrchu hlavy. Jeho mušketierska briadka dokonale dotvára jeho štýl.

Charakteristickou črtou podstrihnutého účesu sú krátke vlasy na strane a dlhšie vlasy na vrchu hlavy. V tejto najnovšej verzii účesu sú vrchné vlasy dlhšie, strapaté a niekedy sú spojené s asymetrickou ofinou. Niekoľko prvkov z účesov kmeňa Čirokí do tohto trendu tiež preniklo. Farba na vlasy, štruktúra účesu a styling dodáva individuálnosť do tohto štýlu.

Bočné vlasy môžu byť veľmi krátke ostrihané nožničkami, či extra krátke zostrihnuté strojčekom (David Beckham má tento zostrih). Josh Duhamel si originálne úplne vyholil hlavu, čo bol celkom odvážny krok. Medzitým mu bočné vlasy trochu narástli.

Pre tento nový účes potrebujete mať vlasy v oblasti krku zostrihnuté, alebo oholené do rovnakej dĺžky ako vlasy na stranách hlavy. Alternatívne, pás jemne dlhších vlasov zostáva (ako ukazuje Josh Duhamel). Toto dodáva zostrihanému účesu prvok kmeňa Čirokí.
Vrchné vlasy moderných účesov by mali byť sedem až desať centimetrov dlhé. Dlhšie vlasy sú rovnako široké ako hlava, alebo o niečo kratšie a sú začesané a zagélované dozadu, alebo začesané do strán s cestičkou nabok. Vytvorenie šikmej cestičky vo vlasoch je ďalšia možnosť. Vlasy medzi šikmou cestičkou a uchom by mali byť veľmi krátke a druhá strana by mala byť zase výrazne dlhšia.

Stylingové tipy pre nový pánsky podstrihnutý účes

Tento účes je veľmi jednoduchý na úpravu. Len dlhé vlasy si vyžadujú o niečo väčšiu stylingovú zručnosť. Podstrihnuté účesy obyčajne zaujmú, keď majú vrchné vlasy dostatok objemu a lesku. Prečítajte si, ako si môžete vytvoriť tento trendy účes:

1. Umyte si vlasy so šampónom pre objem vlasov, alebo naneste penové tužidlo pre objem do uterákom presušených vlasov.

2. Použite gél ešte predtým, než si vlasy začešete. Alternatívou je, naniesť vosk na vlasy na prsty a následne si s nimi prejdete po vlasoch. Vlasy môžete trochu postrapatiť, aby ste dosiahli ležérny vzhľad účesu.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...