Skip to Content

Stylingové tipy pre mužov s kútmi

Muži sa musia často vyrovnávať s vypadávaním a rednutím vlasov, ako aj s ustupujúcou líniou vlasov, a to už v mladom veku. Našťastie pre tých, ktorí majú problém s rysujúcimi sa kútmi, existujú jednoduché a účinné riešenia. Vhodný účes môže presmerovať pozornosť z vystupujúcich kútov nad čelom. Hviezdy v našej galérii vám ukážu, ako môžete s týmto problémom zatočiť aj vy.

Genetické faktory predurčujú, či sa mužovi vytvoria kúty alebo začne plešatieť. Skoré vypadávanie vlasov je u mužov dosť časté. Našťastie, pre každý typ muža existuje spôsob, ako sa s tým vyrovnať. Máme pre vás niekoľko príťažlivých účesov pre mužov s výraznými kútmi.

Muži s ustupujúcimi vlasmi – krátke riešenie

Jason Statham a Jude Law
Herci Jason Statham a Jude Law jednoznačne dokazujú, že muži s ustupujúcimi vlasmi môžu byť neuveriteľne sexy.

Nosiť vlasy na krátko je, okrem pravidelného používania šampónov proti vypadávaniu vlasov, jednoduchý spôsob, ako sa vyrovnať s ustupujúcou líniou vlasov.

Jason Statham je dôkazom, že muži s rednúcimi vlasmi môžu vyzerať cool. Tento look uprednostňuje aj Jude Law. Ani jeden z nich nevzbudzuje dojem, že by ho trápila strata vlasov.

Dokonalé účesy pre mužov s výraznými kútmi

Justin Theroux a Daniel Day-Lewis
Účesy Justina Therouxa a držiteľa Oscara Daniela Day-Lewisa odvracajú pozornosť od ustupujúcich vlasov štýlovými prvkami.

olodlhé vlasy môžete vytvarovať tak, aby ste odpútali pozornosť od ustupujúcej línie vlasov. Vďaka niekoľkým štýlovým variáciám vytvoríte i s výraznými kútmi cool účes. Justin Theroux si časť ofiny sčesal do stredu čela a zafixoval ju gélom. Pri tvarovaní tohto účesu môžete použiť aj vosk. Oscarový herec Daniel Day-Lewis zručne pretvoril svoje rednúce vlasy do tohto sofistikovaného „špicatého“ účesu.

Zaujímavé dlhé účesy pre mužov s výraznými kútmi

Niektorí muži sa nechcú rozlúčiť so svojimi dlhými vlasmi. To ani nie je potrebné, ak vám vlasy nerednú príliš intenzívne. Gavin Rossdale si dlhé vlasy jednoducho zopne gumičkou do ležérneho nízko posadeného copu. Všetku pozornosť púta jeho tvár. Ak pre vás tento účes nie je vhodný, inšpirujte sa rozstrapateným lookom Stephena Dorffa. Vaše vlasy budú pôsobiť hustejšie, keď použite púder pre objem vlasov.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...