Skip to Content

Top účesy silvestrovských osláv

Existuje mnoho spôsobov ako osláviť príchod Nového roka. Či už to bude rozlúčkou so starým rokom doma, na oslave, alebo sa zúčastníte na spoločenskej akcii, je to dôvod blysnúť sa a mať ten najlepší silvestrovský účes! Odporúčame na boku učesaný zapletený účes Heidy Klum. Tento účes mala ako moderátorka European Music Awards 2012. Pozrite sa, ako si tento účes môžete spraviť.

Účes poslednej a pre niekoho i najdlhšej noci roka by mal zodpovedať príležitosti. Mal by dobre  držať tvar a vyzerať senzačne po celú noc! Kombinácia nabok česaného účesu a afrických vrkôčikov spĺňa všetky tieto požiadavky. Tento účes je jednoduché spraviť a namiesto jeho upravovania sa môžete zabávať.

Heidi Klum vedela čo robí, keď si ako moderátorka European Music Awards 2012, vybrala tento účes na celý večer. Účes je uvoľnený a elegantný, s dlhou vlnou padajúcou z čela, ktorá sa spája s vlasmi na strane česanými cez rameno. Na opačnej strane sú vlasy zapletané do francúzskeho vrkoču až ku krku. Heidi Klum zakryla koniec vrkoča lesklou saténovou stuhou. Dúfame, že naše rady vám pomôžu pri príprave vlastnej verzie tohto účesu.

Ako spraviť zapletaný účes a lá Heidi Klum pre novoročnú párty.

1. Umyte si vlasy šampónom s vyrovnávajúcim účinkom. Odhrňte bokom prameň vlasov nad čelom.

Vyfénujte zvyšok vlasov za súčasného prečesávania cez guľatú kefu.

2. Použite kulmu na vytvorenie vlnitej časti nad čelom. Prípadne môžete navinúť túto časť na veľkú natáčku a upevnite ju cez bočné vlasy. Túto časť natáčky môžete následne vyfénovať. Pred uvoľnením tohto prameňa vlasov, ktorý by mal tvoriť ležérnu do boku učesanú vlnu, použite lak na vlasy.

3. Teraz vytvoríme špeciálnu časť účesu, vrkoč. Vytvorte bočnú cestičku od čela po krk. Použite sponky do vlasov na oddelenie vlasov, ktoré nebudú zapletené. Začnite francúzske pletenie oddelených vlasov začínajúc blízko pri uchu.

Následne pokračujte francúzskym zapletaním ku krku spájaním malých prameňov vlasov zprava a zľava do vrkoča.

Upevnite francúzsky vrkoč tenkou gumičkou.

4. Teraz oviňte koniec vrkoča tenkou saténovou stužkou. Ovinutý koniec by mal byť 2 palce široký. Konce stužky zauzlíkujte.

5. Nakoniec uvoľnite zopnuté vlasy. Rozotrite v dlaniach malé množstvo oleja na vlasy,naneste ho na vlasy a vytiahnete ich do tvaru. Ako posledný krok párkrát zatraste hlavou. Účes by mal vyzerať ležérne alebo ako nie úplne dokončený. Ak použijete trochu laku na vlasy, francúzsky vrkoč vydrží i tú najdivokejšiu party. Party môže začať!

Odvážnejšie dámy si môžu tento účes vziať i na ples a stužkovú.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...