Skip to Content

Nové účesy pre mužské krátke vlasy

Nový krátky pánsky účes je extra krátky a len trochu dlhší na vrchu hlavy. Tento účes dáva slovám „ľahká úprava“ nový význam. Pozrite sa, ako hviezdy Robert Pattinson, Adam Levine a Michael Fassbender nosia nový krátky účes.

Väzni a čerstvo narukovaní vojaci sú ľahko rozpoznateľný vďaka svojim veľmi krátkym vlasom. Tradične je každý jeden vlas na hlave ostrihaný až na strnisko. Rozdiel v novom strihu krátkych vlasov je v mierne dlhších vlasoch na vrchu hlavy (4 až 5 milimetrov) v porovnaní s vlasmi po stranách hlavy, ktoré sú len z polovice tak dlhé. Dobre udržiavaný účes si vyžaduje pravidelné strihanie každých štyri až šesť týždňov

Prečo vyskúšať nový krátky účes pre mužov

Nové krátke pánske účesy
Michael Fassbender ("Prometheus", "Fish Tank") ukazuje svoj nový jemne odrastený účes.

Podstrihnuté účesy, číro, účesy na ježka a účesy shag sú obľúbenými a trendy mužskými účesmi. Avšak žiadny z nich nie je taký jednoduchý na styling a úpravu ako nový účes na ježka. Vlastne vďaka tejto výhode sa stáva účes na ježka tak chcený v porovnaní s ostatnými účesmi. Samozrejme, táto výhoda stráca na atraktivite v prípade, že účes na ježka nebude tak cool ako sa očakáva. Bez ohľadu na to, čo robíte budú vaše vlasy vyzerať výborne upravené, aj keby ste šoférovali kabriolet. Nikto by ani s istotou nemohol povedať, či ste si vlasy umývali včera, alebo tesne pred pár minútami, pretože vaše vlasy budú suché rýchlejšie než jedno žmurknutie. Poďte do toho! Dajte si svoju obľúbenú hokejovú šiltovku alebo čiapku. Na vaše vlasy to nebude mať žiadny vplyv. Toto je účes pre štýlových mužov, ktorí chcú vyzerať trendy a zároveň žiť naplno.

Stylingové tipy pre nový mužský krátky zostrih

Nové krátke pánske účesy
Channing Tatum prekvapil so svojím účesom na ježka a briadkou.

Extra krátke vlasy by mali byť umyté vhodným šampónom, aby si udržali zdravý vzhľad a prirodzený lesk. Lupiny nie sú vôbec kompatibilné s týmto krátkym strihom, pretože biele bodky výrazne pútajú pozornosť.

Voľba stylingu krátkeho účesu je len na vás, môžete si vybrať medzi žiarivým či matným účesom. Použite vosk na vlasy pre viac lesku alebo alternatívu, vlasové produkty pre matný look.

Štýl vašich fúzov môže dramaticky ovplyvniť váš výzor v kombinácii s účesom na ježka. Štýlové strnisko Roberta Pattinsona a Adama Levinea podtrháva módnu jednoduchosť ich nového účesu na ježka. Samozrejme, strnisko si môžete oholiť pred návštevou významných udalostí či večierkov s prísnym protokolom. Ostrihať si vlasy takto nakrátko je veľký krok. Možno by ste sa mohli poradiť s vašim Schwarzkopf stylistom, či sa vám tento look a účes hodia a či si je vo vašom prípade dobré nechať si narásť strnisko v kombinácii s novým účesom na ježka.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...