Skip to Content

Účesy, ktoré vás zvýraznia

Na Valentína, na prvom rande alebo na svadbe chcete vyzerať výnimočne a zvodne. Aby ste sa pochválili krásnymi kučerami, neodolateľným leskom vlasov alebo oslnivými doplnkami, vyžaduje si to istý čas, aby ste vyzerali podľa svojich predstáv. Radi vám ukážeme, ako si vytvoriť moderný účes na špeciálne príležitosti, a ako potešiť svojho miláčika.

Vyzerať dobre nie je pre výnimočné príležitosti vôbec postačujúce. Chcete byť očarujúce, zvodné a tajomné po celý deň, čo vytvorí nezabudnuteľné spomienky pre vás, ale aj vašu polovičku. Použite všetky triky z vášho arzenálu. Váš milovaný partner nemusí vedieť, ako ste sa stali takou očarujúcou. Ten sa vás len tak ľahko nenabaží. Možno nájdete ďalší z malých trikov, ktoré vám pomôžu k perfektnému looku alebo si vďaka nemu spomeniete na nejaké staršie. Užite si exkurziu za špeciálnymi účesmi na špeciálne príležitosti.

Účesy pre výnimočné momenty: zvodné kučery

Veľké padajúce kučery symbolizujú pôvabný ženský účes. Muži sú uchvátení z veľkých jemných vĺn, ktoré v každej chvíli voľne padajú popri tvári. Vaše kučery môžu byť divoké, ako kučery Leony Lewis alebo poslušné, ako je momentálne v móde podľa vzoru 40-tych rokov v obľúbenom štýle retro. Ak máte od prírody pevné vlasy, môžete si tieto prekrásne vlny spraviť pomocou natáčok alebo kulmy. Detaily sa dozviete v našej galérii účesov.

Účesy pre špeciálne chvíle: uhladený štýl

Ak preferujete chladnejší a prísnejší štýl, môžete si zvoliť elegantné uhladené účesy. Pre krátky elegantný účes (napríklad pixie alebo bob) si horné a bočné vlasy hladko učešte blízko k pokožke hlavy, samozrejme, za pomoci gélu. Dlhé vlasy môžete vyrovnať pomocou žehličky na vlasy, vďaka čomu budú padať voľne na ramená. Ak máte dostatočne dlhé vlasy, môžete si ich začesať hrebeňom dozadu ku krku, kde si ich zopnete do chvosta. Pre vlasy, ktoré siahajú len po plecia, odporúčame začesať a zopnúť si vlasy vyššie na hlave do tradičného chvosta pre osobitný zvodný štýl.

Lesk pre zvodné účesy

Vaše vlasy potrebujú ukázať zdravý lesk, aby pôsobili atraktívne, či už sú rovné alebo kučeravé. Pre špeciálne zvodné vlasy a ich zdravý lesk aplikujte na ne kúru s oplachovaním alebo sprej pre extra lesk.

Účesy pre špeciálne chvíle: nedokončené účesy

Na to, aby ste vyzerali žensky a pôsobivo, nemusíte mať svoj účes perfektný a elegantný. Mladistvý, neposlušný chvost a niekoľko uvoľnených pramienkov padajúcich do tváre môže byť pôsobivé, a môže to vašu polovičku prinútiť odhŕňať vám vlasy z tváre.

Účesy pre špeciálne príležitosti: na bok upravené vlasy

Ženy s dlhými vlasmi si vlasy môžu jednoducho učesať alebo zopnúť na jednu stranu, čím  nepriamo nabádajú partnera, aby ich pobozkal na stranu krku, ktorú vlasy odhaľujú.

Použite vlasové doplnky pre extra príťažlivosť

Vlasové doplnky dodajú vašim vlasom slávnostný tón. Môžete si vybrať z niekoľkých typov čeleniek, stužiek alebo kožených doplnkov. Krásne vlasové doplnky vytvárajú jemný a hravý ženský dojem. Dodajú vášmu účesu výnimočný vzhľad, najmä, ak takého doplnky nosíte iba výnimočne.

Prekvapte ho zmeneným výzorom

Ideálny špeciálny účes pre výnimočný deň by mal byť iný, ako váš obvyklý účes, a dodať vám veľký a povznesený výraz ženskosti. Prekvapte ho novým výzorom. Najlepšie bude, aby ste si bežné  umelecké drdoly, vrkoče a chvosty odložili na iné príležitosti. Určite by si neodvážil skúmať vlasové doplnky a umelecký účes, aby vám ho nepokazil. Takisto chce, aby bol pre vás tento deň perfektný.

V galérii vám ukážeme hviezdy a modelky, ktoré predstavia sedem účesov pre výnimočné dni s vašim miláčikom. Samozrejme, krok po korku vám prezradíme, ako si tieto účesy vytvoríte aj sama.

Odkazy:

Vlasové šperky od Colette Malouf >> colettemalouf.com

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...