Styling | Púder na vlasy pre objem

Objemnejšie vlasy a niečo navyše s púdrom pre objem vlasov

Púder na zväčšenie objemu vlasov vám pomôže, keď vlasy nie sú dostatočne husté alebo tvarovateľné. Dokáže vyriešiť niekoľko stylingových problémov naraz. Jemný a ľahký púder dodá jemným vlasom hustotu, skrotí nepoddajné vlasy a medzi dvoma umytiami vlasy osvieži. Ukážeme vám, ako najlepšie využiť púder pre objem vlasov tak, aby ste dokázali vytvoriť objemnejšie, pružnejšie a atraktívnejšie účesy.

Púder pre objem vlasov je účinný, keď sú vlasy nepoddajné alebo dostatočne nedržia tvar vyčesaných, zakrútených účesov alebo vrkočov. Vítaným vedľajším efektom púdru pre objem je to, že osvieži mastné vlasy medzi jednotlivými umytiami. Ultraľahký a jemný púder je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov a dokáže vyriešiť mnoho stylingových problémov.

6 výhod púdru pre objem vlasov

Objem: Hlavnou úlohou púdru pre objem vlasov je zväčšiť objem a hustotu jemných alebo nepoddajných vlasov. Jednoducho ho naneste tam, kde potrebujete dodať viac objemu. Objemové mikro častice vlasy napumpujú objemom bez tupírovania či fénovania. Nie je rýchlejšia cesta ako premeniť nepoddajné vlasy bez života na pôsobivú, nadýchanú hrivu.

Štruktúra a tvar: Púder pre objem vlasov dodá vášmu účesu tvar. Drdoly alebo vlasy vyčesané hore vyzerajú objemnejšie a sú krajšie tvarované.

Trvácnosť účesu: Účesy lepšie a dlhšie držia tvar vďaka  magickej sile púdru pre objem vlasov. Šperky, spony a sponky zostanú vďaka nemu na svojom mieste.

Poddajnosť: Poddajnosť vašich vlasov určuje, ako jednoducho dokážete vytvoriť požadované účesy.  S použitím púdru pre objem budete môcť vaše vlasy oveľa ľahšie formovať. Predovšetkým zakrútené a zapletané prvky zvládnete jednoducho s objemovými mikro časticami vo vašich vlasoch.

Sviežosť: Púder pre objem vlasov absorbuje mastnotu a odstraňuje tak vzhľad mastných vlasov. Vaše vlasy budú vyzerať sviežo už o pár sekúnd. 

Matný vzhľad: Možno budete chcieť použiť púder pre objem vlasov, aby ste dodali matný vzhľad nedbalým účesom. Púder funguje skvele pre trendy „out-of-bed“ štýl u mužov a „nedokonalé“ boby u žien (pozri napríklad ležérne účesy Cameron Diaz).

Ako nanášať púder pre objem vlasov

Púder aplikujte tam, kde to potrebujete – či už ku korienkom vlasov alebo na ich konce. Jednoducho nasypte malé množstvo púdru na požadovanú oblasť vlasov a prstami ho rovnomerne zapracujte do vlasov. Alebo môžete púder nasypať do dlaní a votrieť ho do vlasov. Nie je potrebné púder vyčesávať. Nezanecháva vo vlasoch žiadne viditeľné zvyšky a vymyje sa pri najbližšom použití šampónu.

Púder na zväčšenie objemu vlasov: vždy pripravený pomôcť

Púder pre objem vlasov sľubuje „okamžitú pomoc pri stylingu“. A okamžitá pomoc je presne to, čo dostanete!  Púder pre objem použite na suché vlasy kedykoľvek - doma, v práci alebo na cestách. Ihneď vaše vlasy osvieži. Tento spoľahlivý prípravok v malej fľaštičke sa zmestí do akejkoľvek kabelky alebo priehradky v aute.

V nasledujúcom video návode vám vlasový expert značky Schwarzkopf Armin Morbach ukáže, ako použiť púder pre objem vlasov na vytvorenie matného vzhľadu nedbalých účesov.

Video: Ako vytvoriť nedbalé účesy