Styling | Muži

Moderný look pre dlhovlasých mužov

Muži, ktorí dnes nosia dlhé vlasy, už nemusia čeliť kritike - priťahujú obdivné pohľady. V roku 2015 budú mať na výber z palety kreatívnych účesov, ako sú začesané nagélované vlasy, kombinované zostrihy, Rasta účesy a dokonca strapaté drdoly. Pozrite sa spolu s nami, aký štýl bude in!    

Mužom sa dlhé vlasy naozaj zapáčili a tento trend bude v roku 2015 pokračovať. Niektoré z nasledujúcich lookov vyzerajú sofistikovane, ďalšie sú originálne a nekonvenčné, všetky však pôsobia už na prvý pohľad cool.

Možno medzi nimi nájdete svoj budúci odvážny styling.

Galéria: Účesy pre dlhovlasých mužov na rok 2015

Účesy pre dlhovlasých mužov

Dlhé vlasy sú na mužoch stále niečím mimoriadnym. Signalizujú chuť vybočovať z radu a správať sa individualisticky aj za cenu toho, že prevalcujete spoločenské konvencie. Muži s dlhými vlasmi majú v súčasnosti viac možností než kedykoľvek predtým. Už nemusia žiadať o povolenie, ak sa chcú odlíšiť v čomkoľvek vrátane účesov.   

Dlhé pramene upravené dozadu s použitím gélu (pozri foto vľavo hore) vyžarujú šarm a eleganciu. Styling je naozaj nekomplikovaný a hodí sa na akúkoľvek príležitosť.


Styling:
Na konce prstov si naneste menšiu dávku gélu, potom si ho votrite do uterákom vysušených vlasov - od korienkov až ku končekom. Ak chcete, aby účes pôsobil naozaj uhladene, vlasy si ešte na záver prečešte.

V prípade, že nájdete odvahu na čiastočný zostrih s bradou (pozri foto vpravo hore), budete zaručene pôsobiť jedinečne. Plná brada poskytuje tomuto štruktúrovanému účesu zaujímavý kontrast.    

Objavte: Muži Dlhé vlasy

Súvisiace články