undercut-for-men
Styling | Muži

Trendy chlapi majú podstrihnuté vlasy

Trendy muži nosia nový zostrih vlasov s veľmi krátkymi či vyholenými bočnými vlasmi a dlhšími vrchnými vlasmi. Ukážeme vám, ako Josh Duhamel a David Beckham nosia tento účes a ako si sami môžete dopriať tento účes vo vašom individuálnom štýle.

Celebrity ako futbalová hviezda David Beckham pútajú pozornosť na nové trendy účesy, ako sú napríklad tieto podstrihnuté vlasy. Aj keď to nemá nič spoločného s jeho futbalovými kúskami, upozorňuje na seba prostredníctvom módnych trendov. Niektorí herci sú pravdepodobne rovnako známi pre svoje módne outfity, ako svojimi hereckými výkonmi vo filmoch. Josh Duhamel je známy pre svoj vkus a módny štýl.

Aktuálny zostrih vlasov je odvážnou voľbou a hodí sa mužom, ktorí sa neboja priťahovať zvedavé pohľady, rovnako, ako niektoré hviezdy.

Čo je tak trendy na podstrihnutých účesoch pre mužov?

Podstrihnuté účesy pre mužov
© Getty Images

Futbalová hviezda a priekopník trendov David Beckham má svoje vlasy vystrihané na krátko na strane a dlhé strapaté vlasy na vrchu hlavy. Jeho mušketierska briadka dokonale dotvára jeho štýl.

Charakteristickou črtou podstrihnutého účesu sú krátke vlasy na strane a dlhšie vlasy na vrchu hlavy. V tejto najnovšej verzii účesu sú vrchné vlasy dlhšie, strapaté a niekedy sú spojené s asymetrickou ofinou. Niekoľko prvkov z účesov kmeňa Čirokí do tohto trendu tiež preniklo. Farba na vlasy, štruktúra účesu a styling dodáva individuálnosť do tohto štýlu.

Bočné vlasy môžu byť veľmi krátke ostrihané nožničkami, či extra krátke zostrihnuté strojčekom (David Beckham má tento zostrih). Josh Duhamel si originálne úplne vyholil hlavu, čo bol celkom odvážny krok. Medzitým mu bočné vlasy trochu narástli.

Pre tento nový účes potrebujete mať vlasy v oblasti krku zostrihnuté, alebo oholené do rovnakej dĺžky ako vlasy na stranách hlavy. Alternatívne, pás jemne dlhších vlasov zostáva (ako ukazuje Josh Duhamel). Toto dodáva zostrihanému účesu prvok kmeňa Čirokí.
Vrchné vlasy moderných účesov by mali byť sedem až desať centimetrov dlhé. Dlhšie vlasy sú rovnako široké ako hlava, alebo o niečo kratšie a sú začesané a zagélované dozadu, alebo začesané do strán s cestičkou nabok. Vytvorenie šikmej cestičky vo vlasoch je ďalšia možnosť. Vlasy medzi šikmou cestičkou a uchom by mali byť veľmi krátke a druhá strana by mala byť zase výrazne dlhšia.

Stylingové tipy pre nový pánsky podstrihnutý účes

Tento účes je veľmi jednoduchý na úpravu. Len dlhé vlasy si vyžadujú o niečo väčšiu stylingovú zručnosť. Podstrihnuté účesy obyčajne zaujmú, keď majú vrchné vlasy dostatok objemu a lesku. Prečítajte si, ako si môžete vytvoriť tento trendy účes:

1. Umyte si vlasy so šampónom pre objem vlasov, alebo naneste penové tužidlo pre objem do uterákom presušených vlasov.

2. Použite gél ešte predtým, než si vlasy začešete. Alternatívou je, naniesť vosk na vlasy na prsty a následne si s nimi prejdete po vlasoch. Vlasy môžete trochu postrapatiť, aby ste dosiahli ležérny vzhľad účesu.

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články