spiky-hair
Styling | Muži

Muži nosia naježené krátke vlasy

Naježené krátke vlasy vyzerajú odvážne a drzo. Tento účes je však vhodný aj na slávnostné udalosti. Naše stylingové tipy vám dopomôžu k trendy krátkym vlasom a vybrané účesy hviezd vás inšpirujú k ich stylingu.

Čím ďalej tým viac mužských hviezd nosí atraktívne a drzé účesy z krátkych vlasov. Niet sa čo čudovať, že toľko mužov má rado tento štýl! Krátke „naježené“ účesy pristanú rôznym typom mužov, či už sympatickému hercovi Zacovi Efronovi, mladučkému modelu a hercovi Maxovi Ironsovi (syn Jeremyho Ironsa),hercovi v strednom veku Gabrielovi Machtovi, či hviezdam ako Jeremy Irvine, ktorý pôsobí ako chlapec od vedľa.

Krátke mužské účesy

Muži vyzerajú športovo, elegantne i príťažlivo s krátkymi  ježatými vlasmi. Kto by chcel viac? Tento účes sa bezpochyby páči ženám. Je jednoduchý a v tom je jeho krása. Jedinou požiadavkou je dostatok vlasov na vrchu hlavy.

Bočné vlasy sú vždy o niečo kratšie v porovnaní s vrchnými vlasmi, ktoré vytvárajú sexy naježený účes. Vlasy na vrchu hlavy by nemali byť kratšie ako 3 cm, aby ich dĺžka postačovala na vytvorenie „ježka“ na hlave. Vrcholy jednotlivých prameňov vlasov môžu pritom smerovať na rôzne strany (pozrite sa na Colinov Egglesfieldov účes) alebo môžu byť začesané do jedného vrcholu (pozrite sa na Maxa Ironsa a jeho naježený účes v našej galérii účesov).

Pokojne si môžete oholiť fúzy, či briadku, ak si myslíte, že by ste v kombinácii s krátkym účesom na ježka vyzerali príliš divoko na slávnostných udalostiach. Avšak sexy strnisko je perfektnou voľbou pre krátke účesy na ježka. Neexistuje žiadny dôvod, prečo neskombinovať naježené vlasy so správne upraveným strniskom a s elegantným oblekom a kravatou.

Stylingové tipy pre naježené mužské účesy

Požiadajte svojho kaderníka, aby vám vytvoril štýlový naježený účes. Môžete sa tiež poradiť s našim Schwarzkopf profesionálnym kaderníkom, aby ste dosiahli ideálny účes. Zvyšok už záleží len na vašej kreativite, k čomu vám postačí gél na vlasy a vosk na vlasy. Nakoniec použite lak na vlasy pre dlhotrvajúce spevnenie účesu.

Mužské „naježené“ účesy

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články