Styling | Dlhé vlasy

Úprava dlhých vlasov: Nechajte ich rozpustené!

Drdol alebo cop vytvoria z dlhých vlasov organizovaný účes a sú praktické. Avšak je úžasné ukazovať krásu dlhých vlasov aspoň z času na čas. Okrem toho môžete vyzerať veľmi očarujúco so žiarivými, voľne padajúcimi vlasmi ponad vaše ramená. Dlhé vlasy môžete upravovať na nespočetne mnoho jednoduchých spôsobov. Necháme na hviezdy, aby vám predstavili krásne účesy z dlhých vlasov.  V našom videu vám ukážeme, ako upraviť dlhé vlasy bez väčšej námahy.

Dlhé hodvábne vlasy vyzerajú krásne a sú príjemné na dotyk. Už od pradávna boli dlhé rozpustené vlasy znakom ženskosti a zmyselného zážitku pre mužov, ktorí vlasy radi hladia. Na druhej strane, ženy veci rady komplikujú a zopínajú si vlasy do copov, drdolov a zapletajú si ich do vrkočov kvôli svojmu pohodliu (aspoň to tvrdia). Možno aj vy zvažujete jeden z týchto očarujúcich účesov z dlhých voľne rozpustených vlasov. Tento veľmi populárny účes zjemňuje črty tváre a dodáva ženský vzhľad.

Nezabudnite nechať dlhé vlasy voľne splývať okolo vašej tváre a cez ramená. Pozrite sa na naše stylingové tipy a triky. Potom je čas vyjsť do ulíc a nechať obdivovať váš nový účes.

Stylingové tipy pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy si vyžadujú veľa starostlivosti k tomu, aby vyzerali dobre. Je dôležité používať správny šampón a ďalšie produkty pre starostlivosť o vlasy predtým, než si začnete vlasy upravovať. Sady prípravkov na vlasy sú navrhované tak, aby zodpovedali všetkých požiadavkám. Nezabudnite použiť kondicionér po každom umytí vlasov.

Ak túžite po dlhých vlasoch nemali by ste zabúdať pravidelne strihať končeky vlasov. Môže to znieť trochu paradoxne, ale aj vďaka tomu udržíte svoje vlasy zdravé. Pravidelným strihaním vlasov budete mať rozštiepené končeky pod kontrolou.

Končeky dlhých vlasov majú tendenciu sa rýchlo vysušovať, a preto potrebujú intenzívne regeneračné vlasové prípravky aspoň raz do týždňa. Vyživujúce prípravky na končeky vlasov obalia citlivé končeky ochrannou vrstvou a dodajú im pružnosť.

Pramene dlhých vlasov majú tendenciu padať do tváre. To môže niekedy skomplikovať styling, najmä v prípade, že sa snažíte o dokonalý účes. Jednoduché riešenie je vypnúť si vlasy pomocou sponiek, či vláseniek.

Lak na vlasy vždy nanášajte minimálne zo vzdialenosti približne
20 cm, aby vaše vlasy pôsobili nadýchane a mohli sa voľne pohybovať.

Nezabudnite na lak na vlasy pre extra lesk ako čerešničku na torte. Lesk je tá najatraktívnejšia črta  vlasov.

Kaderník hviezd Armin Morbach ukazuje krok po kroku, ako si upraviť vaše dlhé vlasy. Na jeho účesoch na každý deň nie je nič komplikované.

Vítajte v našej galérii! Naša prehliadka hviezd vám ponúka účesy hviezd ako uhladené dlhé vlasy, vlnité vlasy alebo podmanivé kučery. Variácie účesov pre dlhé vlasy sú nevyčerpateľné.

Video: Ako si vytvoriť účes na každý deň pomocou fénu

Galéria: Hviezdy s dlhými vlasmi