Styling | Bob účesy

Účesy hviezd: Falošný Bob Nikki Reed

Na prvý pohľad sa vám môže zdať, že si herečka Nikki Reed ostrihala svoje dlhé vlasy. Avšak, bližší pohľad odhalí pravdu, že je to falošný bob. Stále má dlhé vlasy a zároveň ukazuje veľmi atraktívnu ilúziu po bradu dlhého boba. To je šikovný spôsob ako si dopriať krátky účes bez toho, aby ste si svoje dlhé vlasy museli ostrihať a zmeniť na chvíľku svoj look. Tento uveriteľný účes si môžete vytvoriť veľmi jednoducho. Ukážeme vám ako na to.

Mnohým učarovala Nikki Reed vo svojej úlohe Rosalie Hale vo filmovej ságe Twilight autorky Stephenie Meyer. Herečka je tiež známa pre svoje neobyčajné účesy. Na červenom koberci sa americká herečka, speváčka a autorka objavila aj s falošným bob účesom. Tento účes vyzerá výrazne extravagantne. Je to ten druh účesu, ktorý dodá šmrnc aj jednoduchému outfitu a je tiež dôkazom osobitého vkusu na slávnostné príležitosti.

Falošný bob, ako ukazuje Nikki Reed, je jednoduchou a efektívnou voľbou ak sa pohrávate s myšlienkou na zmenu účesu na boba a páči sa vám predstava nového účesu bez strihania vlasov, alebo len jednoducho chcete vyzerať inak, či slávnostne na rôzne špeciálne príležitosti.

Nástroje na styling falošného boba a lá Nikki Reed

Vlny a úžasný objem dodávajú asymetrickému falošnému Bobu Niki Reed jemný hravý podtón. Natočte si vlasy na natáčky, alebo pomocou kulmy na vlasy, sú tie najlepšie spôsoby ako si vytvoriť nepravidelne tvarované vlny vo vlasoch.

Na vytvorenie účesu potrebujete vlásenky, púder pre objem a lak na vlasy.

Inštrukcie pre tvorbu falošného boba a lá Nikki Reed

null

Styling falošného boba a lá Nikki Reed nie je žiadna veda, ako by sa mohlo zdať.

Falošného boba môžete začať upravovať hneď potom, čo si vytvoríte vlny. Styling je jednoduchší, ak pomedzi vlny nanesiete trochu laku na vlasy.

1. Vytvorte si nízku cestičku nabok.

2. Naneste väčšie množstvo púdru pre objem pre lepšiu štruktúru účesu.

3. Na ľavej strane oddeľte prameň vlasov smerom dolu do oblasti uší a dočasne ho zachyťte mimo. V poslednom kroku bude tento prameň voľne padať na vaše rameno.

4. Na opačnej strane (pravá), oddeľte rovnako veľký prameň vlasov a vytiahnite ho späť cez rameno, zatiaľ čo ho stáčate bližšie k hlave a formujete tak účes banán.

5. Zaistite čiastočný banán pomocou vláseniek.

6. Následne voľne zopnite zvyšok vlasov a koniec časti banánu na krku vytvarujte do copu.

7. Založte cop dovnútra a smerom hore a zachyťte konce pomocou vláseniek. Účes by mal pôsobiť ležérne a možno trochu strapato.

8. Niektoré pramene vlasov môžu vykĺznuť z účesu. Jednoducho zatočte tieto pramene do malých špirál a zachyťte ich pomocou vláseniek.

9. Povoľte pôvodne schovaný prameň vlasov na ľavej strane, preložte ho smerom dovnútra a zachyťte ho vlásenkami.

10. Nakoniec naneste na vlasy lak pre extra spevnenie účesu, ktorý zachová vlasy na správnom mieste.