glamorous-party-hairstyles
Styling | Šik účes

Očarujúce párty účesy

Čím chladnejšie počasie je vonku, tým horúcejšie večierky sa konajú vo vnútri. Ako sa dni ochladzujú a skracujú, tým viac času sa núka na večerné párty. Kľúčovým slovom je pôvab. Či máte vlasy dlhé alebo krátke, aj tie môžu vyjadriť váš štýl a dodať tak toľko vyzdvihovaný pôvab sezóny. My sme sa zamiešali medzi osobnosti, aby sme vám priniesli tipy, ako si doma vytvoriť najnovšie účesy, aby ste boli na párty hviezdou aj vy.

Sezóna večierkov a plesov sa už začala. Opäť je tu čas oslniť svojim štýlom a priniesť tak trochu svetla do dlhých nocí. Nájdete tu pútavé šaty a najkrajšie účesy pre oslavy tejto sezóny, pre oslnivé párty v kluboch, spoločenské účesy na stužkovú a ples alebo na rodinné oslavy. Na dĺžke vašich vlasov nezáleží, prinášame očarujúce účesy pre každého.

Párty účesy celebrít

Slávnostná sezóna sa ešte poriadne nezačala, ale niektoré celebrity nechcú so svojím novým účesom  už dlhšie čakať. Niekoľko posledných mesiacov sme sledovali hviezdy na Červenom koberci, kde sme „odpozerali“ pár zaujímavých párty účesov. Carey Mulligan vyzerá so svojimi krátkymi vlasmi naozaj elegantne. Vlasy si opäť trošku vydvihla a dodala im viac lesku. Amber Heard vyčesala svoje polodlhé vlasy do rafinovaného účesu a ukázala tak svoj ženský šarm, ktorý dokonale kontrastuje s jej jednoduchým elegantným oblečením.

Nedá nám nespomenúť, že mnoho účesov si ich nositeľky ozdobili šperkami. Tento trend sa objavil s novými kolekciami návrhárky ako Chanel alebo Rodarte. Keira Knightley a Bella Thorne sa priam oddali krásnemu šperku, ktorým ozdobili svoje vlasy.

Perfektné účesy po celú noc

Na čo sú dobré najkrajšie párty účesy, ak po krátkej chvíli spadnú? Riešením tohto problému je lak na vlasy v mini verzii, ktorý sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky. Môžete si ním svoj účes v okamihu vylepšiť.

Pozrite si našu galériu s najkrajšími účesmi slávnych ľudí. Samozrejme, prezradíme vám, ako si tieto účesy môžete vytvoriť aj vy.

Galéria: Účesy, s ktorými budete na večierku hviezdou

Objavte: Šik účes