Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Zlatá blond: Zjemnite svoj look!

Zlatá blond je naozaj úchvatná - či už nafarbená alebo prirodzená. Tento jedinečný odtieň blond dokáže vyčariť hrejivý, luxusný look a prémiová starostlivosť oň sa vám zaručene vyplatí. Odhalíme vám, čo túto exkluzívnu farbu krásne rozjasní a prezradíme, že aj tmavšie vlasy môžu ožiť vďaka zlatým tónom.

Vzácny poklad potrebuje účinnú ochranu. To platí aj pre taký prepychový odtieň ako zlatá blond. Aby ste si udržali jej hrejivý lesk, potrebujete vhodnú starostlivosť. Ukážeme vám, ako na to:   

Zlatý trblet pre anjelské vlasy

Doprajte svojim prameňom viac lesku – a začnite hneď pri umývaní. Špeciálne produkty s trblietavými zlatými pigmentmi určené pre blond vlasy dodajú tejto farbe intenzitu a lesk podobný vzácnemu kovu. Tieto bohaté šampóny a kondicionéry tiež uhladzujú povrch vlasov, aby dokázali lepšie odrážať svetlo. Výsledkom sú vlasy, ktoré žiaria ako zlato.

Pozor na slnko!

Pri opaľovaní pamätajte aj na spoľahlivú ochranu svojich vlasov. Podobne ako pokožku, aj vlasy môže poškodiť teplo a slnečné lúče, ktoré sú schopné narušiť farebné pigmenty. Výsledkom sú unavené a matné vlasy. Dostatočná ochrana vo forme sprejov a olejov s UV faktorom však pomôže udržať zlatú blond v perfektnom vlase. Aj klobúk proti slnku (pre tento odtieň sú najvhodnejšie krémové odtiene a biela) je skvelý spôsob, ako sa vyhnúť slnečným lúčom a ochrániť pritom citlivú pokožku hlavy.  

Česanie garantuje lesk

Hýčkajte svoju zlatú blond pravidelnými rituálmi. Česanie stimuluje cirkuláciu krvi v pokožke hlavy, čo pomáha rozmiestniť živiny ku korienkom vlasov. Vďaka tomu budú zdravé, žiarivé a hebké – a ich neobvyklá farba skutočne vynikne.

Uhladiť, prosím!

Zlatá blond s dokonalým leskom? Žiaden problém! Skrášľujúce oleje s tekutými mikrokryštáľmi vytvoria úchvatný zrkadlový efekt. Tieto prvotriedne produkty vaše vlasy aj vyživia a dodajú im zamatovú hebkosť. 

Zlatá horúčka pre tmavé vlasy

Zlatá blond

Tmavá zlatá blond je dokonalým oživením pre hnedé vlasy.

Nie ste prirodzená blondínka? Buďte bez obáv, aj brunetky si môžu užívať luxusný zlatý look. Pretože podobne ako ostatné farby aj zlatá blond má mnoho odtieňov, môže ju s úspechom využiť viacero farebných typov. Bežné farby na vlasy napr. rozlišujú medzi svetlou, teplou a tmavou zlatou blond. Posledná v poradí sa ideálne hodí pre tmavšie vlasy – oživí ich jedinečným zlatým leskom.  

Farebný kontrast pre tmavú blond

Rady by ste investovali do trendy zlatej, ale obávate sa následného dofarbovania vlasov? Snáď vás upokojí to, že nie je dôvod si tým lámať hlavu. Tmavé vyrastajúce korienky vo svetlých vlasoch sú momentálne módnym hitom! Trendsetterky si tento kontrast nechávajú vo vlasoch vytvárať zámerne, pretože dokáže navodiť uvoľnený a veľmi prirodzený vzhľad. Vy môžete jednoducho počkať, kým tmavé korienky dorastú do dĺžky 2 až 3 centimetrov. Je čas si život trochu rozjasniť!