Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Medová blond farba: Účesy a styling

Už ste ju vyskúšali? Medová blond je opäť mimoriadne žiadaná. Farba, ktorá je teplá aj „cool“ zároveň pristane každému typu pleti. Aké účesy a líčenie sa hodia k tomuto trendovému blond odtieňu? Tu je príklad: 

Nie je blond ako blond. Široká paleta odtieňov často komplikuje výber a je ťažké rozhodnúť sa, ktorú farbu si vybrať. Škandinávsku blonďavú, platinovú blond alebo dokonca brond, čo je odtieň medzi blonďavou a bronzovo hnedou? Aby sme vám uľahčili rozhodovanie, zaostrili sme na jeden z najzvodnejších odtieňov blonďavej farby: Medovú blond! Tomuto nehynúcemu favoritovi prepadajú v súčasnosti viaceré trendsetterky.

Galéria: Účesy a styling v medovej blonďavej

Medovo-blonďavá farba vlasov

„Viac múch chytíš na kvapku medu než na sud octu.“ Toto staré porekadlo doteraz nestratilo na pravde. Aj to je ideálnym dôvodom siahnuť teraz po tomto trendovom odtieni farby na vlasy. Uvidíte, ako sa k vám vďaka medovým vlasom budú všetci len tak hrnúť!

Komu farba pristane:
Sladký medový blond odtieň vlasov vyzerá skvele počas jasnej jari, optimistického leta aj cez horúcu jeseň – teda pristane ženám všetkých týchto farebných typov.

Kto by sa mal farbe vyhnúť: Chladný zimný typ by sa mal vyvarovať tejto farby, pretože by váš bežný vzhľad Snehulienky zmenila na úplnú paródiu.

Tu nájdete svoj farebný typ >> Vaše osobné odtiene: aká je vaša farba?

Tipy na líčenie k medovým vlasom

V make-upe sa vyhnite výrazne kontrastným farbám ako čierna či studené odtiene striebornej alebo sivej. Zostaňte verné teplým tónom. Zlatá, krémová a červená sa postarajú o to, aby vaša pleť a farba vlasov žiarili.

Absolútne najmocnejší vzhľad: Nahé líčenie s výrazne červenými perami, ktoré muži jednoducho budú chcieť pobozkať!