Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Trendy farba na vlasy roku 2012 – krémová blond

Pozdvihnite čaše na počesť nového odtieňa vlasov – tzv. champagne. Jemná blond champagne a béžová blond sú doslova hitom sezóny 2012. Prečítajte si o celebritách, ktoré už tomuto trendu podľahli.

Minulú sezónu bola hitom platinová blond. Pre sezónu 2012 je to zase Champagne blond. Po minulé roky populárnu svetlú blond tak dnes strieda jemnejší béžový odtieň. Tento trend má svoje výhody. Pri tomto odtieni je potrebné oveľa menej zosvetľovania, čo ale závisí aj od prirodzeného odtieňa vašich vlasov. Samozrejme, nejaké zosvetľovanie vlasov je potrebné aj ako príprava na nanesenie nového blond odtieňa.

Jessica Stam s krásnou béžovou blond farbou

Béžová blond farba supermodelky Jessicky Stam dopĺňa módnu kolekciu Anna Sui FS 2012.

Módni návrhári sa takisto chytili béžovej farby. Dôkazom je aj prezentovaná jarná a letná kolekcia 2012 počas Týždňa módy. Dlhé vlajúce vlasy zdobili modelky dievčenskej módy od Rodarte. Farba vlasov modeliek sa niesli práve v odtieňoch béžovej blond a chladnej champagne.

Šéfdizajnér pre módny dom značky Calvin Klein, Francisco Costa, je známy najmä svojimi minimalistickými lookmi. Tento rok si vybral modelky ako Patricia van der Vliet a Hanne Gaby Odiele, aby ukázal svoje delikátne kreácie. Pre modelky zvolil béžovú blond farbu vlasov, ktorá vzbudzovala u divákov dojem nevinnosti návrhárovej novej kolekcie. Na druhej strane módneho spektra je návrhárka Anna Sui, ktorá pozvala divákov na exkurziu do 70-tych rokov. Tá predviedla svoje modelky v krásnych pestrofarebných  tričkách s potlačou, stuhami a volánmi a s rôznymi ďalšími doplnkami. Nie sme preto prekvapení, že „slečna Hippie Chic' “ spolupracuje s 25-ročnou kanadskou supermodelkou Jessicou Stam, ktorá je veľmi obľúbená aj u iných dizajnérov. Je to iste aj vďaka jej béžovej farbe vlasov.

Aký je ale rozdiel medzi béžovou blond a Champagne blond? Čítajte ďalej, a dozviete sa odpoveď.

Béžová blond

Béžová blond je odtieň blízky klasickej svetlej blond a strednej blond farbe, s ich prirodzeným leskom, hodvábnym vzhľadom a strednou pigmentáciou. Na rozdiel od Champagne sa tento odtieň vždy prezentuje aj jemným zlatistým tónom. Pre viac zlatistý odlesk odporúčame pre ženy s farbou tmavý blond a brunetky, aby si pred aplikovaním novej béžovej blond farby vlasy trochu zosvetlili. Tie, ktoré máte jemnú až strednú blond farbu, môžete novú farbu naniesť bez zosvetľovania.
Tento odtieň vlasov veľmi pristane ženám, ktoré sa môžu pochváliť jemne opálenou pleťou a zelenými očami. Je to veľmi atraktívna kombinácia.

Champagne blond

Tento odtieň vyzerá ako veľmi svetlý prirodzený blond odtieň. Na rozdiel od béžovej blond, pre ktorú sú charakteristické zlatisté odtiene, pre Champagne je to zase matný, chladivý odtieň. Iba málo žien sa môže pýšiť takouto prirodzenou farbou vlasov. Pred samotným farbením vlasov na tento odtieň, je preto potrebné vlasy zosvetliť. Pre dosiahnutie požadovaného odtieňa budete potrebovať farbu s chladným leskom, nie so zlatistým. Tento odtieň vlasov pristane najmä bledšej pokožke a modrým očiam.

Pozrite sa do našej galérie, kde vám ukážeme známe ženy, ktoré podľahli tomuto novému trendu.

Stretnite hviezdy s béžovou blond

Odkazy:

Domov Champagne >> champagne-ardenne-tourism.co.uk

Viac než len blond >> theblondeblog.com