Vzrušujúce zmeny účesu

Pre väčšinu z nás je hľadanie toho pravého účesu metódou pokus – omyl. Aj prípadné neúspechy je však dôležité brať s humorom a skúšanie účesov si naozaj užívať. Každý omyl vás totiž môže preniesť bližšie k dokonale padnúcemu účesu, ktorý si budete chcieť nejaký čas ponechať. Filmové hviezdy sú expertmi na zmenu vzhľadu či už v rámci roly alebo v súkromí. Zaujíma vás, ako zmena účesu vplýva na ich imidž? 

Umelci v nás túžia po neustálej stimulácii, ktorú prináša zmena. Premena účesu samozrejme nie je výnimkou. Hviezdy v našej galérii demonštrujú, ako môžete osviežiť svoj vzhľad dokonca aj najmenšou zmenou stylingu, farby či strihu vlasov.

Ste pripravená na zmenu?

Niektoré ženy sú citovo naviazané na určitú dĺžku vlasov, iné nikdy nemeškajú, aby vyskúšali najnovší účes, ktorý je práve v móde. Jedna z nás bude potrebovať týždne na to, aby sa zžila s predstavou, že si ostrihá vlasy alebo premiestni cestičku na opačnú stranu, iná cíti neustálu potrebu experimentovať so strihom, farbou a možnosťami stylingu. Ďalšou skupinou sú ozajstné umelkyne – trendsetterky, ktoré sústavne pracujú na hľadaní dokonalého štýlu a farby, až pokiaľ nie je účes perfektný.  

Jessica Biel zriedka kedy mení dĺžku vlasov, no vždy je pripravená trochu sa pohrať s ich stylingom. S plážovými vlnami a ofinou pôsobí mladistvo a žensky. Vlasy prehodené do strany a cestička v strede dodávajú jej vzhľadu elegantný tón (pozri foto hore).

Zmena účesu ako umenie

Štýl Rity Ory a jej účesy vždy balansujú na hrane, sú zakaždým inšpiratívne a nikdy nie nudné. Má nespútanú povahu, ktorá ju neustále núti skúšať najrozličnejšie looky, či už sú ultra trendy alebo niečím jedinečné. 

Zmeny účesu
Britská speváčka a skladateľka Rita Ora je vždy pripravená niečím nás prekvapiť – to sa týka aj jej účesu. Hore ju vidíme s pôvabnými kučerami, objemným bobom a elegantným mokrým lookom.
Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...