Účesy z prehliadok: Týždeň módy priniesol nové trendy!

Getty Images

Štýl ulice alebo lesk módnych prehliadok – ako vyzerajú aktuálne trendy v oblasti účesov? Pátrali sme v New Yorku, Londýne, Miláne i v Paríži a prinášame vám najdôležitejšie trendy z každej metropoly módy. Čerstvo nafarbené, upravené a načesané, stačí sa pokochať...

Týždne módy na oboch kontinentoch sú už vecou minulosti a je čas na ich vyhodnotenie: minimalizmus je mŕtvy, nech žije minimalizmus! Máte pocit, že strohým účesom z posledných rokov odzvonilo a konečne dozrel čas na niečo extravagantné? Opak je pravdou: styling, ktorý v nasledujúcej sezóne skrášli naše hlavy, bude pohodlný, prirodzený a ležérny – presne tak, ako to máte najradšej!   

Náš najobľúbenejší look: dlhé zvlnené vlasy rozdelené cestičkou v strede, ako sme ich videli na módnej prehliadke návrhára Giambattistu Valliho v Paríži (pozri foto hore). Nekomplikovaný účes, rovný strih a jednoduchý vzhľad poskytuje množstvo priestoru pre štýlové experimenty. Na programe sú totiž nespútané pokusy s viditeľnou dávkou dramatičnosti a pestrosti. To všetko skvele dopĺňa rezervovaný make-up s nahým efektom akcentovaný červeným rúžom na perách.  

Extrémne looky zostanú v roku 2017 v pozadí, zatiaľ čo v kurze budú luxusné postupné strihy, elegantne uhladené vlasy a pôvabne neupravené copy. Nemajte však obavy, že by ste sa v nasledujúcom roku mali nudiť, pretože svet stylingu okorení napríklad strapatý polovičný drdol, nový bob à la Mia Wallace z filmu Pulp Fiction a dynamické farebné kontrasty (napr. odrastené tmavé korienky vlasov). Môžeme sa teda tešiť na vzrušujúcu sezónu plnú nositeľných účesov. Jedine trendy strih vo vojenskom štýle bude vyžadovať dávku odvahy, no v dave sa s ním určite nestratíte. To pravé pre skutočné individualistky!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...