Účesy žien vo Francúzsku

Francúzske hviezdy ako Mélanie Laurent, Marion Cotillard nám predstavujú ich špeciálne účesy. Pozreli sme sa na ne bližšie a našli sme v nich veľmi zaujímavé prvky. Čo poviete, páčilo by sa vám mať účes ako francúzska hviezda?

Aké je tajomstvo francúzskych žien? Je to ich nonšalantnosť, ich zvláštne kúzlo alebo neodolateľný prirodzený štýl? Pravdepodobne je to kombinácia všetkých týchto atribútov. Nech už je to tajomstvo akékoľvek, francúzske herečky boli schopné vyhrať väčšinu najvyhľadávanejších filmových ocenení po celom svete. Mélanie Laurent očarila ako prvého top režiséra Quentina Tarantina a následne ďalších, ktorí ju videli v jeho filme 'Inglorious Bastards'. Takmer každý už pozná očarujúcu Marion Cotillard, ktorá v roku 2008 získala Oscara za úlohu vo filme 'La Vie en Rose'. A kto je tá žena po boku Daniela Craiga? Samozrejme, Francúzska! Je to krásna Bérénice Marlohe.

Nonšalantné účesy Francúzska

Pozrite sa na francúzsky na premiére filmu, či na červenom koberci na filmových festivaloch. Všimli ste si, aké sú ich účesy prirodzené? Tento ležérny štýl francúzskym hviezdam skutočne svedčí viac, než nejaké upnuté účesy. 'Prirodzenosť' je ten zázračný prvok, keď príde na obľúbené účesy francúzskych žien.

V praxi to znamená, že francúzsky nenosia vlasy rovné, upravené v strohom štýle, ale radšej trochu voľnejšie a rozstrapatené ako Ludivine Sagnier. Zvlnená ofina padajúca cez čelo nemá striktný tvar, ale je rozstrapatená ako tá, ktorú nosí Mélanie Laurent. Vyčesané vlasy nie sú dokonale upravené, ale len ležérne vypnuté ako to ukazuje Marion Cotillard. Bérénice Marlohe nechala svoje kučery padať cez jedno plece a tak môžu jednotlivé pramene poletovať tam, kde ich vietor zaveje. Jemné vlny Charlotte Gainsbourg nemajú konkrétny tvar. Vlasy musia vyzerať prirodzene. A dokonalosť je na svete!

Pokochajte sa účesmi francúzskych hviezd v našej galérii. Ukážeme vám, ako si poľahky vytvoríte ležérny francúzsky účes.

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...