Pouličný štýl: Top trendy z Londýna & New Yorku

Fotograf Gunnar Lillehammer (styleklicker.net) sa vybral na lov za najnovšími účesmi. Na uliciach v Londýne a v New Yorku pre nás zachytil aktuálne novinky v oblasti vlasového stylingu. Štýlové momentky, veľkomestské kreácie, inšpiratívne pohľady a avantgardné looky, ktoré naozaj stoja za to!  

Niekedy nie je jednoduché nájsť účes, ktorý by sa k vám dokonale hodil. Sú daný strih a farba práve módne? Môžem si vybraný účes dovoliť? Skutočne mi pristane? Otázky a ďalšie otázky - namiesto jasného cieľa navodzujú nové pochybnosti. Náš tip: Spoľahnite sa na svoj vkus a zmysel pre štýl, dôverujte svojim inštinktom a rozhodnutiam. pravda je taká, že neexistuje správny či nesprávny výber. Riaďte sa intuíciou a robte to, z čoho máte dobrý pocit – ono sa to prejaví. A vy budete vyzerať skvele! Presvedčia vás nové hrdinky zo záberov Gunnara Lillehammera. Looky, ktoré tento umelec pouličného štýlu nafotil, jednoznačne nie sú konvenčné! Farby a strihy sú vždy jedinečné a originálne. Presne preto tvoria inšpiráciu pre nové trendy budúcich sezón.

Hviezdny bloger už od roku 2007 fotografuje ľudí na uliciach najväčších veľkomiest pre svoj oceňovaný blog www.styleclicker.net (Musikexpress Style Award). Čím jeho fotografie vynikajú? Gunnar Lillehammer má rád autentické zábery. Rodák z Mníchova dokáže dokonale vystihnúť štýl každého mesta. Blúdi ulicami a hľadá kreatívne hlavy s novými myšlienkami – ľudí, ktorí vyžarujú niečo mimoriadne. Počas týždňov módy v New Yorku a v Londýne pre nás zvečnil pár týchto úžasných indivíduí a trendsetterov. Čím sa tieto dve metropoly odlišujú? Presvedčte sa sami:    

Trendy účesy na uliciach v New Yorku

Divoké, ale nositeľné, výrazné aj elegantné, ženské i cool. Mesto, ktoré nikdy nespí, je neustále v strehu, aspoň pokiaľ ide o účesy. Predstavivosť a extravagancia sa dokonale snúbia v pouličnom štýle americkej metropoly. Spolu vytvárajú moderný miš-maš, ktorý pôsobí príťažlivo a zároveň nastoľuje nové trendy. „Vždy popredu“ – módne motto tohto mega mesta sa odzrkadľuje aj v miestnych účesoch!    

Trendy účesy na uliciach v Londýne

Vášeň pre štýl: britská metropola je známa svojimi trendsettermi, ktorí milujú experimenty. Londýnsky look: Cool, neprehliadnuteľné módne gesto. Angličania stavajú na extravaganciu, trendy a dobrý vkus  aj čo sa týka vlasov – veľmi britské!

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...