Asymetria a Emo účesy

Getty Images

Emo účesy vzali vlasovú scénu útokom. Emo sa stalo trendy štýlom za veľmi krátky čas.  Vôbec nás to neprekvapuje! Asymetrické účesy sú univerzálne a čo je najdôležitejšie, sú zábavné. Ukážeme vám najnovšie trendy Emo a pomôžeme vám nájsť váš individuálny Emo look. Nezabudnite, Emo účesy sú pre mužov i ženy!

Emo účesy sú moderné a zároveň hravé, pripomínajúce rock 'n' roll. Emo štýl vychádza z hard-core punkovej hudobnej kultúry. ('Emo je skratka pre emocionálny a nesie v sebe silné prežívanie emócií hnevu, smútku, zúfalstva alebo lásky). Emo look si prešiel dlhou cestou od extrémne marginálneho štýlu až po „stredoprúdovú“ (mainstreamovú) módu. Hviezdy, ako napr. Adam Lambert je priekopníkom tohto štýlu. Emo už nie je len hudobný štýl, ale stal sa aj módnym fenoménom s elementmi štýlu gothic a pop punkovej scény.  

Tajomstvo úspechu Emo módy čiastočne spočíva v jeho prirodzenej rozmanitosti. Lebka a prekrížené kosti mierumilovne koexistujú s takmer roztomilým rock-n roll štýlom. Ženský Emo štýl dáva do popredia extrémny kontrast farebných prameňov vlasov a vzorov v jasných a základných farieb vlasov ako čierna, alebo svetlá blond, alebo kontrast medzi smutnými a takmer dievčenskými prvkami. Muži sa obyčajne, držia jednej farby vlasov, primárne čiernej farby.

Ako na účesy Emo

Mužské i dámske účesy sú asymetrické, či už dlhé, alebo krátke. Asymetrické ofiny a schodíky vo vlasoch sú typickými znakmi tohto štýlu. Ofiny asymetricky zakrývajú jednu stranu čela a jedno oko. V prípade mužských účesov odporúčame dlhé ofiny a účes, ktorý sa končí na zátylku. Ofinu si tiež môžete upraviť na vrch hlavy, vytvarujete si ju pomocou gélu na vlasy.  

Kučery a vlny sú tabu pre emo účesy. Ako zástanca Emo štýlu sa stanete čoskoro majstrom žehličky na vlasy. Ostatné, veľmi užitočné nástroje  na úpravu vlasov na Emo štýl sú vlasové prostriedky proti teplu, fén na vlasy, penové tužidlo, gél a lak na vlasy.

Odkazy

Emo účesy pre mladých >> myemohairstyles.com

Súvisiace články
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Ležérny vrkoč Kristen Stewart

  Zapletané účesy

  Ležérny vrkoč Kristen Stewart
  ...

  Nedbalý pôvab účesu s rybím vrkočom Kristen Stewart je ako stvorený na upútanie pozornosti. Zistite, ako si ho jednoducho vytvoriť!

  ...
 • Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče

  Zapletané účesy

  Zapletaný styling: Ako si vytvoriť holandské vrkoče
  ...

  Holandské vrkoče majú predpoklady stať sa stylingovým hitom. Vysvetlíme vám všetko, čo o holandských vrkočoch a ich úprave potrebujete vedieť.

  ...
 • Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Midi look: Skvelé účesy pre polodlhé vlasy
  ...

  Módna elita miluje polodlhé vlasy! Zaostrili sme na tento všestranný strih a vybrali sme pre vás najkrajšie účesy, ktoré hravo zvládnete aj samy.

  ...
 • Účesy pre stredne dlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Účesy pre stredne dlhé vlasy
  ...

  Pozrite si sedem spôsobov, ako nosiť stredne dlhé vlasy, či už postupne zostrihané, s plážovými vlnami, uhladené, plné objemu alebo šikmou ofinou.

  ...
 • Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

  Stredne dlhé vlasy

  Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy
  ...

  Vďaka našim rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Vyskúšajte cool styling za menej ako päť minút!

  ...
 • Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy

  Muži

  Účesy pre mužov: Najlepšie looky a stylingové tipy
  ...

  Prezradíme vám všetko o výbere najvhodnejšieho účesu, objasníme význam farby a ponúkneme niekoľko riešení pre problémy s vlasmi.

  ...
 • Trendy mužské účesy s cestičkou nabok

  Muži

  Trendy mužské účesy s cestičkou nabok
  ...

  Nový trend v mužských účesoch je cestička nabok. David Beckham, Justin Bieber a ďalšie hviezdy ukazujú variácie tohto trendy účesu.

  ...
 • Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

  Muži

  Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť
  ...

  Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice?

  ...
 • Trendy pánske účesy

  Muži

  Trendy pánske účesy
  ...

  Dámy nebojte sa, nebudeme vám hodiny blokovať kúpeľnu, len aby sme vyzerali dokonale. Zistili sme pre vás, aké účesy nosia celebrity i modeli a ako ich budete môcť dopriať svojim vlasom každý deň.

  ...